ایجاد اشتغال برای بیش از ۲ هزار نفر در استان همدان

34

1398/10/8

13:53


مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سال تا کنون برای ۲ هزار و ۱۸۹ نفر در حوزه کشاورزی شغل ایجاد شده است.

ایجاد اشتغال برای بیش از ۲ هزار نفر در استان همدان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، علی اصغر نقی ای، مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در جمع خبرنگاران از ایجاد ۲ هزار و ۱۸۹ شغل در حوزه کشاورزی استان از ابتدای امسال خبر داد.

او افزود: امسال ۱۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی استان اختصاص دارد.

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: منابع سرمایه گذاری در بخش کشاورزی بر اساس سند اشتغال استان امسال ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری با اشتغال ۲ هزار و ۶۲۰ نفر در نظر گرفته شده است.

نقی ای ادامه داد: در برنامه توسعه استان طی سه سال اخیر باید در استان همدان ۸ هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال در بخش کشاورزی استان ایجاد شود.

او با بیان اینکه امسال تا کنون ۳۲۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری به نتیجه رسیده است افزود: ۲ هزار و ۱۸۹ نفر با اجرای این طرح‌ها و این سرمایه گذاری‌ها مشغول به کار شده اند.

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان ادامه داد: ۲ هزار میلیارد تومان هم ارزش طرح‌هایی است که در انتظار پروانه تاسیس هستند.

نقی ای گفت: ۸۱ ۱ میلیارد تومان ما امسال تاکنون از اعتبارات دولتی توانسته ایم در استان جذب کنیم.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام جهاد کشاورزی اینجا کلیک نمایید

مطالب مشابه