بیوگرافی برن سات بازیگر نقش عطیه

منبع: کولاک

355

1398/10/8

13:59


در این مطلب بیوگرافی برن سات بازیگر نقش عطیه سریال ترکی عطیه را می خوانید. برن سات هنرپیشه مشهور ترکیه ای در سال های اخیر در نقش های جنجالی زیادی حضور پیدا کرده است. او به خصوص در میان نسل جوان این شکور محبوبیت فراوانی دارد. پدر برن سات یکی از فوتبالیست های قدیمی کشور ترکیه است. برن سات در دانشگاه در رشته اقتصاد تحصیل کرده است . اولین فیلمی که او بازی کرد در عشق ما مرگ هست نام دارد . از نقش های معروف او می توان فاطما گل و ثمر در سریال ترکیه ای عشق ممنوع را نام برد.

بیوگرافی برن سات بازیگر نقش عطیه

بیوگرافی برن سات بازیگر نقش عطیه

برن سات ۲۶ فوریه سال ۱۹۸۴ در شهر آنکارا به دنیا آمده است. پدرش حسین آونی ساعات بازیکن حرفه‌ای و قدیمی فوتبال و مادر او آیلا ساعات می‌باشد. او آموزش ابتدایی و متوسطهٔ خود را در کالج TED آنکارا به اتمام رساند. و بعد در دانشگاه باشکنت رشتهٔ اقتصاد و مدیریت بازرگانی خواند. او با حمایت دوستان دانشگاهی خود در مسابقهٔ ستاره‌های ترکیه شرکت کرد و نفر دوم شد. او توسط کارگردان معروف تورمیز گیریتلیوغلو کشف شد و در اولین سریال خود «در عشق ما مرگ هست» ایفای نقش کرد.

برن در سال ۲۰۱۲ در سومین فیلم خود با اسرار به نام فصل کرگدن به کارگردانی بهمن قبادی بازی کرد. در این فیلم با مونیکا بلوچی، بهروز وثوقی، آرش لباف همبازی بود و نقش دختر مونیکا بلوچی را بازی می‌کرد.
فیلم های برن سات

سریال‌ها

ماه پیکر، انتقام، فاطما گل، عشق ممنوع، به یاد بیاور عزیزم و…

فیلم‌ها

دلاور، دنیای من، فصل کرگدن، بال‌های شب و…


همچنین بخوانید:

معرفی سریال ترکی عطیه + خلاصه داستان بازیگران

مطالب مشابه