جذاب‌ترین جواهرات سلبریتی‌های عرب/ از احلام تا بلقیس فتحی

جذاب‌ترین جواهرات سلبریتی‌های عرب/ از احلام تا بلقیس فتحی


منبع: رکنا

186

1398/10/8

14:02


جذاب‌ترین جواهرات سلبریتی‌های عرب/ از احلام تا بلقیس فتحی

به گزارش رکنا، بلقیس فتحی، احتلام شامسی، یاسمین صبری، نجوی کرم، میریام فارس، کارل سماحه، نوال زغبی و نسرین طافش را با سلبریتی‌های جذاب برندهای بومی و جهانی ببینید.

2019 میلادی، سالی بود که سلبریتی‌های جهان عرب صد‌ها نوع استایل جذاب و سحرانگیز را تجربه کردند که در لباس‌ها، میک‌آپ و جواهرات متنوع‌شان، نمود پیدا کرد. جواهرات یکی از انتخاب‌های مهم برای سلبریتی‌های جهان به شمار می‌رود. آن‌ها سعی می‌کنند تا زیباترین جواهرات را از برند‌های معروف جهان انتخاب کنند.

​به گزارش تابناک باتو، انتخاب ایده‌آل‌ترین جواهرات از میان آن‌ها به راحتی ممکن نیست، به همین دلیل سعی کردیم تا جواهراتی را که بیشترین بازتاب را در فضای مجازی داشته و یا روی فرش قرمز و در جلسات فیلمبرداری و برنامه‌های تلویزیونی از خود آویخته‌اند در این گزارش گردآوری کنیم.

جواهراتی از برند‌های جهانی

۲۰۱۹ میلادی، سال برند‌های معروف جواهرات بود و سلبریتی‌ها سعی کرده بودند تا زیباترین جواهرات تولید برند‌های معروف را انتخاب کنند، جواهراتی که مملوء از روح زنانه و طراحی شده با سنگ‌های گرانقیمت، مناسب‌ترین گزینه برای مراسم‌ها بودند.

بلقیس فتحی با برند پیاجه Piaget، یاسمین صبری و بثینه الرئیسی از برند کارتیه Cartier و نادین نسیب با جواهراتی از برند بولگاری Bvlgari و احلام شامسی با برند بوچرون Boucheron درخشیدند.

1

2

3

جواهراتی از برند‌های بومی و محلی

سلبریتی‌های عرب در جهت تشویق مردم خود برای استفاده از تولیدات بومی و محلی تلاش می‌کنند و مردم را به خرید برند‌های جواهرات و یا حتی لباس‌های بومی و محلی تشویق می‌کنند تا نشان بدهند که این برند‌ها نیز توانایی رقابت با مارک‌های جهانی را دارند.

از جمله این سلبریتی‌های دغدغه‌مند می‌توان به سیرین عبدالنور و مایا دیاب اشاره کرد که با جواهرات برند یسایان Yessayan در سال ۲۰۱۹ میلادی درخشیدند. نجوی کرم با برند تفنکجیان Tufenkjian، میریام فارس با جواهرات برند لازوردی Lazurde، کارل سماحه با جواهرات زغیب اند کو Zoughaib & Co، نوال زغبی با جواهرات برند یپرم Yeprem ونسرین طافش با جواهرات ایرام Iram به چشم خوردند.

مطالب مشابه