اسکولز: منچستریونایتد می‌تواند به جمع چهار تیم برتر لیگ برسد؛ مشکل آن‌ها بی تجربگی نیست و به کمبود کیفیت بر می‌گردد

منبع: طرفداری

54

1398/10/8

14:05


اسکولز: منچستریونایتد می‌تواند به جمع چهار تیم برتر لیگ برسد؛ مشکل آن‌ها بی تجربگی نیست و به کمبود کیفیت بر می‌گردد

اسکولز اعتقاد دارد منچستریونایتد می‌تواند به اهداف خود در فصل جاری دست پیدا کند. 

طرفداری- برد 2-0 منچستریونایتد مقابل برنلی در ترف مور، آن‌ها را به رده پنجم جدول رساند و پل اسکولز فکر می‌کند آن‌ها شانس خوبی برای رسیدن به تاپ فور دارند. 

به گزارش سایت گل، شیاطین سرخ با انجام یک بازی بیشتر نسبت به چلسی، به یک امتیازی این تیم در رده چهارم رسیده‌اند. کارشناس BT Sport اعتقاد دارد منچستریونایتد با کمی ثبات می‌تواند از طریق لیگ برتر به سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده دست پیدا کند.

ما شاهد توانایی‌شان مقابل تاتنهام و منچسترسیتی بودیم. بسیار خب، صحبت از ثبات است و آن‌ها عملکرد واقعا ضعیفی مقابل واتفورد داشتند و نتیجه بدی گرفتند ولی امشب (شنبه) به جایی آمدند که بازی کردن در آن واقعا دشوار است. برنلی کار را برای حریفان سخت می‌کند ولی یونایتد به جز 5-10 دقیقه آخر، کاملا کنترل بازی را در دست داشت. 

به باور اسکولز، بی ثباتی تیم فرانک لمپارد، شانس موفقیت تیم اوله گونار سولسشر را افزایش می‌دهد.

تا شش هفته قبل فکر می‌کردیم تنها راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای یونایتد، قهرمانی در لیگ اروپا است. حالا که چلسی کمی از فرم خارج شده و ثباتش را از دست داده است، اطمینان نداریم که شاهد چه عملکردی از آن‌ها خواهیم بود. فکر کنم حالا یونایتد یک امتیاز از چلسی عقب باشد. آن‌ها یک بازی بیشتر دارند ولی قطعا چلسی نیم نگاهی به یونایتد در پشت سر خودش خواهد داشت. به نظر می‌رسد بازیکنان یونایتد اکنون به اعتماد به نفس رسیده‌اند و از نظر من حداقل انتظار از آن‌ها باید قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ باشد. 

شب گذشته آنتونی مارسیال و مارکوس رشفورد گلزنان منچستریونایتد بودند و دنیل جیمز هم بار دیگر خیره کننده ظاهر شد. هافبک پیشین یونایتد که شاهد 6 گل از این تیم طی 2 بازی اخیر بوده است، احترام زیادی برای خط حمله این تیم قائل است.

 سه مهاجم تیم وقتی روی دور باشند، به خوبی هر خط حمله دیگری در لیگ یا حتی اروپا هستند. تصور کنید مارسیال، رشفورد و جیمز به سمت دروازه شما بدوند و آن‌ها همچنین می‌توانند میسون گرینوود را هم به زمین بفرستند. چیزی که مرا نگران می‌کند، جایی عقب‌تر درون زمین است. بله، می‌دانیم اگر پوگبا روی فرم باشد، اگر تمرکز و ذهنیت درستی داشته باشد، اگر نگرش مناسبی داشته باشد و درست و حسابی بازی کند، هافبک بهتری نسبت به او در دنیا وجود ندارد. باقی چیزها در آن اطراف، چندان خوب به نظر نمی‌رسد. 

وی افزود:

دائما می‌شنوم می‌گویند آن‌ها به خاطر جوان بودن فاقد ثبات هستند ولی این طور نیست. اگر به تیم نگاه کنید، آنقدرها هم جوان نیست. بله، جیمز و رشفورد در ترکیب اصلی حضور دارند ولی او بازی‌های زیادی انجام داده و گل‌های فراوانی به ثمر رسانده است. می‌توان در مورد سن و بی تجربگی صحبت کرد ولی به عقیده من این مشکلی نیست. تجربه کافی وجود دارد، اما گمان نمی‌کنم کیفیت لازم هم وجود داشته باشد. 

مطالب مشابه