رئال مادرید بر قله شبکه های اجتماعی (عکس)

منبع: ورزش 3

41

1398/10/8

14:17


هیچ تیمی به اندازه رئال مادرید در عالم شبکه های اجتماعی دنبال کننده ندارد.


به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی های متوالی در لیگ قهرمانان اروپا در سال های اخیر و در اختیار داشتن ستاره هایی مشهور و نامدار، کهکشانی ها را تبدیل به محبوب ترین باشگاه جهان در شبکه های اجتماعی کرده است و حالا رئال مادرید بیشترین دنبال کننده رسانه های اجتماعی جهان را در اختیار دارد. براساس مطالعه ای که در نوامبر سال جاری توسط Sporting Intelligence انجام شده است، سفیدپوشان بیش از 223 میلیون دنبال کننده در توییتر، اینستاگرام و فیسبوک دارند. رئال مادرید علاوه بر اینکه در مجموع در جهان اول است، به طور جداگانه هر یک از شبکه های اجتماعی نیز در رتبه نخست قرار دارد.

 

در مقام دوم یک تیم دیگر لالیگایی یعنی بارسلونا قرار دارد که 213.6 میلیون و بیش از ده میلیون کمتر از رئال مادرید دنبال کننده دارد. جایگاه سوم و چهارم به منچستریونایتد و چلسی دو تیم لیگ برتر تعلق دارند و جالب اینجاست مجموع دنبال کننده های این دو تیم در تمام شبکه های اجتماعی حتی به بارسلونا هم نمی رسد.

 

منچستریونایتد ها تقریبا 126 میلیون دنبال کننده و چلسی 81 میلیون نفر هوادار در شبکه اجتماعی دارند. رئال مادرید و بارسلونا در فیسبوک به ترتیب 110 و 103 میلیون دنبال کننده دارند و هیچ تیمی نزدیک به آنها هم نیست. یوونتوس، بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن و لیورپول در رتبه های بعدی قرار دارند.

 

رئال مادرید بر قله شبکه های اجتماعی (عکس)

مطالب مشابه