سینمای خانگی ال جی با طعم هوش مصنوعی

منبع: فرارو

25

1398/10/8

14:18


چیزی به آغاز نمایشگاه CES نمانده و این بدان معنی است که ما یک‌بار دیگر با فناوری‌ها و تجهیزات جدید شرکت‌های دنیای دیجیتال از جمله سینما‌های خانگی روبه‌رو خواهیم شد. شرکت ال جی در همین راستا از ساندبار یا سینمای خانگی سال ۲۰۲۰ خود با عنوان جدید «کالیبراسیون هوش مصنوعی اتاق» رونمایی خواهد کرد.

سینمای خانگی ال جی با طعم هوش مصنوعی

سینما‌های خانگی برند ال‌جی در سال ۲۰۲۰ از هوش مصنوعی برای تنظیم صدای خود با محیط استفاده خواهند کرد.
 
به گزارش «ایسنا» و به نقل از انگجت، چیزی به آغاز نمایشگاه CES نمانده و این بدان معنی است که ما یک‌بار دیگر با فناوری‌ها و تجهیزات جدید شرکت‌های دنیای دیجیتال از جمله سینما‌های خانگی روبه‌رو خواهیم شد. شرکت ال جی در همین راستا از ساندبار یا سینمای خانگی سال ۲۰۲۰ خود با عنوان جدید «کالیبراسیون هوش مصنوعی اتاق» رونمایی خواهد کرد. چیزی که دقیقا این فناوری را از کالیبراسیون اتوماتیک غیرهوش مصنوعی جدا می‌کند، نامشخص است، اما ال‌جی به‌طور جدی متعهد به استفاده از یادگیری ماشین و فناوری‌های مرتبط با آن در محصولات خود است.
 
به‌نظر می‌رسد این ویژگی جدید همراه با فراهم کردن ویژگی «Dolby Atmos» یا «DTS: X»، با صرف‌نظر از اتاق یا محیطی که در آن واقع شده است و میزان صدا و شلوغی محیط، همه صدا‌ها را با شفافیت بیشتری به گوش مخاطبان در جای‌جای اتاق می‌رساند. باید دید این فناوری در عمل چگونه کار می‌کند و چقدر موثر است، اما خانواده جدید سینما‌های خانگی موسوم به «SN» شامل، «YG ۹ SN»، «YG ۱۰ SN»، «RG ۱۱ SN» و «YG ۸ SN» امسال دارای گذرگاه K. ۴، eARC و فناوری‌های بیشتری هستند که برای اطمینان از عملکرد خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. سینمای خانگی «RG ۱۱ SN» در صدر این خانواده است که مجهز به یک بسته ۷.۱.۴ با بلندگو‌های عقب بی‌سیم است که می‌تواند جلوه سه‌بعدی واقعی صدا را ایجاد کند. ال‌جی می‌گوید دستیار هوشمند گوگل را نیز در مدل‌های بیشتری در سال ۲۰۲۰ تعبیه می‌کند. در مورد قیمت‌گذاری یا تاریخ عرضه این سینما‌های خانگی مجهز به هوش مصنوعی هنوز چیزی گفته نشده است، اما احتمالا هفته آینده در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ راجع به آن بیشتر خواهیم فهمید.
 

مطالب مشابه