رونمایی از آی پد پرو ۲۰۲۰ مجهز به دوربین سه‌گانه

منبع: فرارو

25

1398/10/8

14:23


نسل جدید آی پدپرو به فناوری دوربین D-Sensing ۳ مجهز خواهد بود که احتمالا تنها در دوربین جلویی گوشی تعبیه خواهد شد.  آی پدپرو۲۰۲۰ با ابعادی معادل ۲۴۸ در ۱۷۸.۵ در ۹/ ۵ میلیمتری عرضه خواهد شد.

رونمایی از آی پد پرو ۲۰۲۰ مجهز به دوربین سه‌گانه

اگرچه این روزها، توجه علاقه‌مندان به محصولات اپل به مدل‌های جدید آیفون ۲۰۲۰ و فناوری ۵ G. در این گوشی‌ها، معطوف شده، اما به تازگی، تصاویری منتسب به نسل جدید آی پدپرو در فضای وب منتشر شده که اطلاعات جدیدی را درخصوص این محصول فاش می‌کند.
 
طبق آنچه حساب کاربری OnLeaks در توییتر منتشر کرده، تبلت آی پدپرو جدید در دو نسخه ۱۱ و ۹/ ۱۲ اینچی و مجهز به دوربین سه‌گانه در قسمت پشتی عرضه خواهد شد.
 
به گزارش آی تی ایران، این تصاویر نشان می‌دهند که آی پدپرو سال ۲۰۲۰، از لحاظ طراحی، شباهت زیادی به نسخه‌های فعلی این تبلت خواهد داشت و تفاوت اصلی میان آنها، در دوربین سه‌گانه‌ای است که نمونه آن را در آی فون ۱۱ پرو دیده‌ایم. گفته می‌شود که نسل جدید آی پدپرو به فناوری دوربین D-Sensing ۳ مجهز خواهد بود که احتمالا تنها در دوربین جلویی گوشی تعبیه خواهد شد. 
 
آی پدپرو۲۰۲۰ با ابعادی معادل ۲۴۸ در ۱۷۸.۵ در ۹/ ۵ میلیمتری عرضه خواهد شد. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که اپل غالبا از آی پد‌های خود در ماه مارس رونمایی می‌کند، اما این شرکت، آی پد ۲/ ۱۰ اینچی خود را در ماه سپتامبر و به همراه مدل‌های آی فون ۱۱ معرفی کرد؛ بنابراین شاید گذشت شش ماه برای اضافه کردن مدلی جدید به خانواده، کمی‌زود باشد.
 
با این حال، هنوز هیچ‌یک از این اطلاعات رسما توسط اپل تایید یا تکذیب نشده‌اند و باید منتظر نشست و دید که اهالی کوپرتنیو چه واکنشی را در قبال این شایعات از خود نشان خواهند داد.

مطالب مشابه