تماشا کنید: ساخت یک کیس مخصوص بازی تمام عیار با طعم ROG

70

1398/10/8

14:45


سیستم‌های مخصوص بازی چند سالی است که قشر زیادی از جامعه را درگیر خود کرده است و کمپانی‌های سازنده قطعات کامپیوتری نیز تمامی سعی خود را می‌کنند تا بهترین حس را به کاربران خود اهدا کنند.

تماشا کنید: ساخت یک کیس مخصوص بازی تمام عیار با طعم ROG

در میان شرکت‌هایی مثل گیگابایت، ام اس ای، ZOTAC، EVGA، Galax و غیره، تنها کمپانی ایسوس است که بخشی به نام ROG دارد و تمام هدف خود را به بازی اختصاص داده است. درست است که گیگابایت نیز بخش‌هایی مثل G1 و ام اس ای نیز بخشی به اسم Gaming دارد اما ایسوس در میان تمامی این موارد سر و صدای بیشتری را به پا کرده است و تمامی کیس‌هایی که توسط سری ROG ایسوس جمع آوری می‌شود از ظاهر خوب در کنار عملکرد خود برای بازی برخوردار هستند.

به غیر از ایسوس شرکت‌های دیگری مثل کورسیر، وظیفه تولید قطعات کامپیوتری را به عهده دارند و کمپانی کورسیر یکی از کاملترین نمونه‌های بازار است. به غیر از با کیفیت بودن محصولات این کمپانی، پوشش کامل کمپانی کورسیر در رابطه با بخش قطعات کامپیوتری را باید تحسین کرد. همچنین حضور رنگ‌های RGB  در هر کیس باعث دو چندان شدن زیبایی آن خواهد شد و این مورد نیز به زیبایی در این ویدیو دیده می‌شود.

به غیر از اسمبل به عملکرد سیستم نیز باید اشاره‌ای شود که در ادامه ویدیو به این بخش نیز نیم نگاه خاصی داده شده است. متاسفانه در بازار ایران کمتر کسی حاضر به هزینه چندین میلیونی برای تهیه کیس است اما اگر از آن دسته از افراد هستید که تمام نیاز خود را تنها با داشتن سیستم قدرتمند می‌توانید رفع کنید ویدیو امروز را از دست ندهید.

مطالب مشابه