محمود یاوری: مربیان ایرانی اگر روی نیمکت تیم ملی بودند نتایج بهتری نسبت به ویلموتس کسب می کردند؛ ویلموتس ما را فریب داد و پولش را گرفت

منبع: طرفداری

40

1398/10/8

14:53


محمود یاوری: مربیان ایرانی اگر روی نیمکت تیم ملی بودند نتایج بهتری نسبت به ویلموتس کسب می کردند؛ ویلموتس ما را فریب داد و پولش را گرفت

پیشکسوت فوتبال ایران به انتقاد از عملکرد مارک ویلموتس در تیم ملی پرداخت.

طرفداری- معضل فسخ قرارداد ویلموتس و بلاتکلیفی تیم ملی، همچنان ادامه دارد. موضوعی که با واکنش پیشکسوت های فوتبال ایران همراه بوده است.

به گزارش میزان، محمود یاوری در ارتباط با وضعیت فعلی تیم ملی اظهار داشت:

متاسفانه مدیران فوتبال ما از اول راه را خطا رفتند، ویلموتس ما را فریب داد و پولش را گرفت و رفت. هر فرد دیگری هم که روی نیمکت تیم ملی ما می‌نشست می‌توانست دو بازی مقابل عراق و بحرین را شکست بخورد.

وی در ادامه در خصوص عملکرد مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد:

ویلموتس دقیقا برای ما چه کرد، آن بازی‌هایی را که برد، هر فرد دیگری هم سرمربی یود، ایران می‌برد. مهم بازی مقابل بحرین و عراق بود که گربه سیاه ما هستند. مربیان ایرانی اگر روی نیمکت تیم ملی بودند قطعا نتایج بهتری از ویلموتس می‌توانستند کسب کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران پیرامون استفاده از مربیان ایرانی برای تیم ملی افزود:

مگر امیر قلعه‌نویی، یحیی گل‌محمدی و حتی مهدی تارتار جوان چه ایرادی دارند که برویم سرمربی خارجی بیاوریم و فقط مبالغ زیادی به آن‌ها پول بدهیم آن هم در این شرایط سخت اقتصادی کشور. پس کی می‌خواهیم از سرمایه‌های کشور استفاده کنیم؟

یاوری در مورد مدیریت فوتبال کشور گفت:

تا چه زمانی می‌خواهیم با روش آزمون و خط و کسب تجربه، مدیریت کنیم؟ متاسفانه به مربیان جوان ایرانی میدان داده نمی‌شود. در موضوع ویلموتس، او به درد ما نخورد، اما ما خیلی به درد او خوردیم و پولش را گرفت.

وی در پایان درباره شرایط فعلی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد:

ما با کی‌روش پیشرفت کردیم، اما با ویلموتس دوباره نزول کردیم وانتخاب او اشتباه بود. متاسفانه پول‌های خودمان را در این شرایط سخت اقتصادی هدر می‌دهیم، مدیریت فوتبال ما ضعیف است.

مطالب مشابه