جواد نکونام گزینه ایرانی برای سرمربیگر ی استقلال

منبع: رکنا

26

1398/10/8

15:03


جواد نکونام  گزینه ایرانی برای سرمربیگر ی استقلال

به گزارش گروه ورزشی رکنا، تیم استقلال مذاکرات با استراماچونی را با انتخاب علی خطیر از سر گرفته است تا این معاون سابق استقلال تهران که تاثیر زیادی در حضور این سرمربی در ابتدای فصل داشت، او را دوباره به عنوان مسئول حضور استراماچونی، سرمربی محبوب آبی‌ها باشد. بعد از منتفی‌شدن استراماچونی در مرحله قبل، نام فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی احتمالی بر سر زبان‌ها آمد اما وی در پستی اینستاگرامی اعلام کرد که به استقلال نمی رسد، طبق اعلام مدیران باشگاه در صورتی که استراماچونی نیاید، به سراغ دو گزینه داخلی خواهند رفت.

به نظر می‌رسد جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان یکی از گزینه‌های تیم آبی پوش خواهد بود اما با توجه به قرارداد و تعهد وی به باشگاه فولادخوزستان بعید به نظر می‌رسد که چنین انتقالی انجام بشود و این مربی جوان را در نیم فصل دوم نیز در فولاد خوزستان ببینیم تا وی به هدف مهم سه ساله باشگاه فولاد برای کسب دوباره سهمیه و قهرمانی در لیگ ایران تحقق ببخشد.

فولادی‌ها برای رسیدن به موفقیت تصمیم به ثبات روی نیمکت خود دارند، تیم فولاد در چند فصل اخیر سرمربیان زیادی را تغییر داده و قطعا یکی از عوامل اصلی نتیجه نگرفتن قرمزهای اهوازی همین مورد بوده است.فولاد خوزستان در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشته، قرمزهای اهواز در آخرین بازی نیم فصل اول خود عملکرد درخشانی در دیدار با صنعت نفت آبادان داشت و هواداران فولاد را به نیم‌فصل دوم امیدوارتر کرد.

البته در چنین شرایطی قطعا هواداران استقلال منتظر خبر بازگشت استراماچونی خواهند بود تا سرمربی محبوبشان را بازهم روی نیمکت تیم خود ببینند.

مطالب مشابه