اولین دغدغه افاضلی در پارس؛ جذب بازیکن ممنوع!

منبع: ورزش 3

58

1398/10/8

15:05


مدیران باشگاه پارس جنوبی هنوز اقدامی در راستای باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی شان انجام نداده اند.

اولین دغدغه افاضلی در پارس؛ جذب بازیکن ممنوع!

به گزارش "ورزش‌سه"، روز گذشته با تصمیم مدیران باشگاه پارس جنوبی هومن افاضلی سرمربی سابق تیم ملی امید با عقد قراردادی تا پایان فصل هدایت نماینده جم در لیگ برتر را برعهده گرفت. افاضلی در شرایطی هدایت پارس جنوبی را برعهده گرفته که این تیم مشکلات مالی زیادی دارد اما مدیران باشگاه به این مربی قول داده اند که با مرتفع شدن مشکلات او بتواند با خیال آسوده کار فنی اش را انجام دهد.


مهم ترین دغدغه ای که افاضلی با آن روبه رو است پنجره نقل و انتقالاتی بسته است. باشگاه پارس جنوبی حدود 4 میلیارد تومان به بازیکنان و مربیان فصل گذشته اش بدهی دارد و به همین خاطر فدراسیون فوتبال پنجره نقل و انتقالات این تیم را بسته است. بنا براین جمی ها در تعطیلات نیم فصل اجازه نخواهند داشت هیچ بازیکن جدیدی را به جمع نفرات شان اضافه کنند، مگر اینکه بدهی هایشان را تسویه کنند که کمی بعید به نظر می رسد.


البته مدیریت باشگاه پارس جنوبی به افاضلی قول داده در اسرع وقت با پرداخت بدهی ها پنجره نقل و انتقالاتی باز شود اما پیگیری های ما نشان می دهد که هنوز تلاشی برای این منظور انجام نشده و مشخص نیست چه اتفاقاتی طی روزهای آینده در این باره رخ خواهد داد.

مطالب مشابه