معرفی برنامه In Tags: اینستاگرام خود را رشد دهید

26

1398/10/8

15:15


در دوره زمانی هستیم که کمتر کسی را می‌بینیم که برنامه اینستاگرام بر روی گوشی خود نصب نداشته باشد و از این جهت افرادی که قصد رشد صفحه خود را در اینستاگرام دارند باید با دقت تمامی کار‌های خود را در این رسانه اجتماعی انجام دهند تا صفحه خود را رشد دهند.

معرفی برنامه In Tags: اینستاگرام خود را رشد دهید

استفاده از تگ یا همان Tag در شبکه‌های اجتماعی تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن محتوای شما در رسانه‌های مختلف دارد. اما شما برای استفاده از تگ باید مهارت خاصی داشته باشید و هر تگی را نمی‌توان در شبکه‌هایی مثل اینستاگرام یا توییتر استفاده کرد. دلیل آن هم بسیار واضح است، خیلی از تگ‌های استفاده شده تنها به تعداد محدودی پست ختم می‌شوند و استفاده کردن از آن‌ها فقط برای اشخاص خاص آن هم برای متمایز کردن آن تگ استفاده می‌شود.

برای افراد عادی که نیاز به بالابردن صفحه اجتماعی خود دارند، استفاده از تگ‌های آماده همیشه پیشنهاد می‌شود اما هزاران تگ وجود دارد که نمی‌توان آن‌ها را حفظ نمود و حتی باید دقت داشته باشید که برای هر پست باید از یک تگ مخصوص به آن موضوع استفاده شود. به عنوان مثال نمی‌توان در عکسی که از یک غذا گرفته شده از تگ #Car استفاده نمود و دلیل آن نیز نامربوط بودن محتوای عکس با موضوع انتخابی تگ ما است.

به همین دلیل است که استفاده از برنامه‌های تگ آماده کاربرد زیادی دارند و امروز در سخت افزارمگ قصد داریم تا یکی از کاملترین نمونه‌های آن را به شما معرفی کنیم.

In TAGS

In Tags

برنامه In Tags یکی از کاملترین برنامه‌های تگ آماده است که استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد. در ابتدا می‌توانید این برنامه را از گوگل پلی دانلود کنید

پس از دانلود نرم افزار و باز کردن آن لیستی از تمامی تگ‌های آماده با دسته بندی‌های مرتب به شما نشان داده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها برای به نمایش دادن پست‌های خود در فضای اجتماعی استفاده کنید.

در این برنامه بخش و دسته بندی‌های زیادی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تگ‌های مرتبط با موضوع عکس و پست خود را پیدا کنید. بخش‌هایی مثل Car، Food، Nature و غیره. اما کار این برنامه به همینجا ختم نمی‌شود و با وارد شدن به هر یک از بخش‌های گفته شده، چندین بخش بندی برای انتخاب بهترین تگ مناسب به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید از بین آن‌ها بهترین تگ مناسب پست خود را انتخاب کنید.

پس از انتخاب بهترین تگ به راحتی می‌توانید با استفاده از گزینه Copy ALL تمامی تگ‌هایی که در آن یک بخش قرار دارند یا کپی کرده و بعد از آن به راحتی همانند paste کردن یک متن در آخر پست خود این تگ‌ها را قرار دهید.

بعد از انجام این کار پست شما توسط دیگر اشخاص نیز دیده می‌شود و می‌توانید از این طریق اگر فعالیت زیادی در آن شبکه اجتماعی داشته باشید اقدام به جذب عضو کنید.

مطالب مشابه