فرناندینیو: اگر منچسترسیتی مثل بازی با وولورهمپتون بازی کند، باز هم شکست می‌خورد و در جدول پایین‌تر می‌آید

منبع: طرفداری

69

1398/10/8

15:22


فرناندینیو: اگر منچسترسیتی مثل بازی با وولورهمپتون بازی کند، باز هم شکست می‌خورد و در جدول پایین‌تر می‌آید

کاپیتان سیتیزن‌ها از شرایطی که باشگاه در آن قرار گرفته است، اصلا راضی نیست.

طرفداری- به باور فرناندینیو، منچسترسیتی در خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.

به گزارش Sun، باخت جمعه شب منچسترسیتی مقابل وولورهمپتون در هفته بیستم، اختلاف شاگردان پپ گواردیولا با لیورپول صدرنشین را به 14 امتیاز افزایش داد. هافبک برزیلی سیتیزن‌ها در پاسخ به این که آیا احتمال دارد تیمش فصل را در رتبه‌ای پایین‌تر از رده چهارم جدول به پایان برساند، گفت:

بله، البته. باید با خودمان رو راست باشیم. حالا در رقابت‌های دیگری بازی می‌کنیم. برای لیگ قهرمانان سال بعد می‌جنگیم. 

منچسترسیتی تا به اینجای فصل، پنج شکست لیگ برتری داشته است؛ یعنی فقط یک مورد کمتر از مجموع باخت‌های آن‌ها طی دو فصل گذشته این رقابت‌ها. در آستانه بازی روز یکشنبه مقابل شفیلد یونایتد، فرناندینیو افزود:

باید واقع بین باشیم. اگر باز هم مثل بازی با وولوز بازی کنیم، باخت‌های بیشتری خواهیم داشت و در رتبه بدی قرار خواهیم گرفت. باید پیشرفت کنیم، بهتر بازی کنیم و فرصت‌های کمتری در اختیار حریفان قرار بدهیم. باید بیشتر تلاش کنیم، در بازی‌های خودمان برنده شویم و حداقل به رده دوم برسیم. شرایط سخت است، مخصوصا پس از شکست مقابل وولورهمپتون ولی اگر شروع به گله کردن بکنیم، کار سخت‌تر هم می‌شود. مهم‌ترین چیز آمادگی ذهنی، تمرکز داشتن و قوی بودن است چون در نهایت این ذهن است که بدن را کنترل می‌کند. این آزمونی برای سنجش واکنش ما خواهد بود. امیدوارم همه برای بازی با شفیلد آماده باشند و بتوانیم برنده از زمین خارج شویم. 

مطالب مشابه