آرتتا: پپه پتانسیل حضور در جمع بهترین ها را دارد؛ انتقال از لیگ یک فرانسه به لیگ برتر، تغییر بزرگی برای او بوده است

منبع: طرفداری

38

1398/10/8

15:29


آرتتا: پپه پتانسیل حضور در جمع بهترین ها را دارد؛ انتقال از لیگ یک فرانسه به لیگ برتر، تغییر بزرگی برای او بوده است

سرمربی اسپانیایی توپچی ها از گران قیمت ترین بازیکن تاریخ این باشگاه، حمایت کرد. 

طرفداری - میکل آرتتا، سرمربی آرسنال با بیان این موضوع که نیکولاس پپه می تواند به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شود، او را برای به نمایش گذاشتن حداکثر توانایی هایش در ورزشگاه امارات به چالش طلبید. 

به گزارش Goal، انتقال نیکولاس پپه از لیل به آرسنال در تابستان محقق شد و این وینگر ساحل عاجی با انتقالی 72 میلیون پوندی، گران قیمت ترین انتقال تاریخ توپچی ها لقب گرفت. پپه 72 میلیون پوندی اما، در آرسنال و تابدین جا عملکرد درخشانی نداشته و نتوانسته است انتظارات هواداران تیم را برآورده کند. او در 16 بازی اش در لیگ برتر، تنها 2 گل و 3 پاس گل را ثبت کرده است و از لحاظ عملکرد کلی و تاثیر روی بازی تیمش نیز، در بسیاری از اوقات، نمایش ضعیفی داشته است. آرتتا اما، با اشاره به پیشرفت چشمگیر لروی سانه و رحیم استرلینگ در منچسترسیتی، عنوان کرد که پپه نیز توانایی رسیدن به آن سطح را دارد. سرمربی اسپانیایی توپچی ها گفت: 

به نظرم انتقال از لیگ یک فرانسه به لیگ برتر، تغییر بزرگی برای پپه بوده است. از طرفی دیگر او به تیمی پیوسته است که روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد و او نیز در محیطی که ایده آل نبود، نمی توانست بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد و بنابراین نمی توان همه تقصیرها را بر گردن او انداخت. ما اینجا هستیم که به او کمک کنیم. اگر پپه مایل به یادگیری و تلاش فراوان باشد، به شما اطمینان می دهم که پتانسیل حضور در بین بهترین ها را دارد. در جریان تساوی 1 بر 1 آرسنال در مقابل بورنموث، او با حرکاتش نشان داد که تا چه حدی می تواند خوب بازی کند اما باید از لحاظ عملکردی نیز، به ثبات برسد. 

آرتتا می گوید مشکل پپه تنها کمبود اعتماد به نفس است و دو راه را برای بازگشت اعتماد به نفس این ستاره ساحل عاجی مشخص کرد. او گفت: 

مشکل اعتماد به نفس او با بازی کردن یا اعتماد به این که اگر در تمرینات عملکرد خوبی داشته باشد، من به عنوان مربی به او اعتماد خواهم کرد، حل خواهد شد. هر دو راهی که مشخص کردم مهم هستند اما به نظرم او با رعایت ترکیبی از هر دو می تواند کمبود اعتماد به نفسش را جبران کند. اما در کل، ساختار تیم ما و رویکردی که در بازی ها داریم، به عملکرد هر چه بهتر بازیکنان نیز کمک خواهد کرد. 

مطالب مشابه