جهانبخش الگویی خوب برای بازیکنان معترض

منبع: ورزش 3

25

1398/10/8

15:33


علیرضا جهانبخش دیروز بعد از باز کردن دروازه بورنموث گریه کرد و طبیعتا این گریه به خاطر سختی هایی بود که او در ماه های گذشته متحمل شد.

جهانبخش الگویی خوب برای بازیکنان معترض

به گزارش "ورزش سه"، در روزهایی که جهانبخش برای بازی در ترکیب برایتون در تمرینات می جنگید، رسانه های هلندی مدام از عدم موفقیت او درلیگ برتر جزیره و بازگشت به تیم های هلندی حرف می زدند و این خبر در رسانه های ایرانی هم بازتاب گسترده‌ای داشت. جهانبخش به دلیل جا نداشتن در ترکیب برایتون از تیم  ملی ایران هم خط خورد! این بدترین اتفاق ممکن برای علیرضا بود. حتی بدتر از بازی نکردن در ترکیب برایتون. چرا که اگر او به تیم ملی دعوت می شد و در ترکیب تیم ملی می درخشید به طور حتم سرمربی برایتون تحت تاثیر قرار می گرفت. جهانبخش با تحمل نقدها و شرایطی که برای او به وجود آمده بود به مبارزه خود در تمرینات ادامه داد تا اینکه در بازی با بورنموث در ترکیب ثابت برایتون به میدان رفت و در همان دقایق آغازین سریع ترین گل برایتون در لیگ برتر جزیره را به ثمر رساند.

 

او در ماه های اخیر جدا از مبارزه در تمرینات تیم برایتون، مجبور به بازی در تیم امید این باشگاه هم شد. اما خم به ابرو نیاورد و این قدر ایستاد و مبارزه کرد تا به حقش رسید. بی تعارف اگر چنین اتفاقی برای یکی از بازیکنان تیم ملی در لیگ برتر ایران رخ می داد به طور حتم ده‌ها مصاحبه علیه سرمربی می کرد. قطعا هیچ مربی لیگ برتری هم به خود اجازه نمی دهد بازیکنی که  کیفیتش به زعم او پایین آمده را به تیم امید بفرستد. حالا علیرضا جهانبخش یک الگوی خوب برای بازیکنان معترض است. بازیکنانی که تا نیمکت نشین می شوند راه اعتراض را در پیش می گیرند. یعنی راه اشتباه! در حالی که باید همانند علیرضا جهانبخش سکوت اختیار کنند و آنقدر در تمرینات به مبارزه خود ادامه دهند تا روز سرمربی نظر خود را در مورد آنها تغییر دهد.

 

علیرضا جهانبخش که پیش از این بازی آخرین گل خود را در لیگ برتر هلند به ثمر رسانده بود طی این مدت حتی یک مصاحبه گلایه آمیز هم نداشت. حتی در مصاحبه با رسانه های ایرانی. جهانبخش نشان داد راه تغییر وضعیت در زمین است نه خارج از زمین.

مطالب مشابه