پوشش عجیب خانم بازیگر جنجالی پشت صحنه تئاتر + عکس ها

منبع: رکنا

160

1398/10/8

15:33


پوشش عجیب  خانم بازیگر جنجالی  پشت صحنه تئاتر + عکس ها

به گزارش رکنا، پس از متین ستوده بازیگر سریال لیسانسه‌ها این بار پوشش نامتعارف و خارج از عرف ریحانه پارسا بازیگر جوان سینما و تلویزیون در محلی عمومی سر و صدا به پا کرده است.

ریحانه پارسا دختر بیست ساله‌ای است که با بازی در سریال مناسبتی «پدر» به شهرت رسید و بار‌ها به دلیل تیپ‌های جنجالی‌اش مورد انتقاد قرار گرفته است. پارسا پیشتر به دلیل انتشار تصاویر پرتره شخصی خارج از شئونات اسلامی در صفحه اینستاگرامش، مورد انتقاد کاربران قرار گرفته بود، این انتقادات تا حدی بود که وی مجبور به حذف این تصاویر شد.

این بار هم حضور پارسا با تیپ عجیبش در پشت صحنه نمایش مدرسه پینوکیو بار دیگر در شبکه‌های اجتماعی جنجال‌آفرین شده است. کاربران با هشتگی به نام این بازیگر نه چندان مطرح سینما و تلویزیون، با لحنی طنزآمیز ضمن انتقاد از نوع پوشش این بازیگر که بیشتر شبیه به لباس‌های راحتی مورد استفاده در داخل منزل است، از مراجعی قانونی و ذی‌صلاح خواستند تا با این گونه رفتارهای هنجارشکنانه در جامعه توسط برخی از چهره‌های شناخته شده هنری که خود را سلبریتی می‌خوانند، برخورد کنند.

تعدادی از توئیت‌های کاربران را که با هشتگ #ریحانه_پارسا ضمن بازنشر این تصویر حاشیه‌ساز در توئیتر با نگاهی انتقادی به اشتراک گذاشته‌اند.

مطالب مشابه