علت خودکشی کوشل پنجابی بازیگر سریال هندی برای عشق جان می دهم +جزئیات

منبع: کولاک

162

1398/10/8

15:35


در این مطلب به علت خودکشی کوشل پنجابی بازیگر سریال هندی برای عشق جان می دهم پرداخته ایم. روز گذشته خبری شوکه کننده و بسیار غم بار  تمام فضای مجازی در هند را  احاطه کرد.  کوشل پنجابی بازیگر محبوب سریال تلویزیونی «برای عشق جان می‌دهم» در منزل مسکونی خود خودکشی کرده است و یک یادداشت گذاشته بود. درحالیکه در ابتدا نحوه مرگ این چهره شناخته شده مشخص نبود اما بعدا پزشکی قانونی اعلام کرده که او خودکشی کرده است. این بازیگر ۳۷ ساله خود را از دار آویخته بود. تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده مرگ او درحال انجام و بررسی است.

علت خودکشی کوشل پنجابی

علت خودکشی کوشل پنجابی

این بازیگر جوان یک یادداشت یک و صفحه نیمی از خودش به جای گذاشته است. در این یادداشت او اعلام کرده است که ۵۰ درصد دارایی‌اش را به مادرریال پدر و خواهرش می‌بخشد و ۵۰ درصد دیگر را به پسر ساله‌اش، کیان بخشیده است. جالب است که او هیچ بخشی از اموال و دارایی‌اش را به همسرش نبخشیده است. مرگ ناگهانی این بازیگر برجسته تلویزیونی نه تنها طرفداران او را شوکه کرده است بلکه سلبریتی‌های تلویزیون هند نیز نمی‌توانند این حقیقتی که اتفاق افتاده است را درک کنند و ببینند که دوست و همکارشان دیگر در بین آنها نیست. کارن پاتل و آرجون بیجلانی  همبازی‌های کوشل در سریال موفق تلویزیونی «برای عشق جان می‌دهم» در فضای مجازی ابراز همدردی کردند.

کوشل پنجابی انسانی باذوق و خوش روحیه بود و قدرت و توانمندی خود را در هر کاری که انجام می‌داد ثابت می‌کرد. او کار خود را با سریالی به نام «‹A Mouthful Of Sky›» آغاز کرد و فیلم‌های بالیوودی همچون Kabhi Haan Kabhi Naa، Kkusum Kaal، Lakshya، Dhan Dhana Dhan Goal، Salaam-e-Ishq: A Tribute to Love، Aasman Se Aage و Teri Meri Love Stories بازی کرده است.

کوشل ظاهرا به خاطر مشکلات مالی و درگیری و اختلافات زناشویی با همسرش دست به این کار زده است.  کوشل در سال ۲۰۰۵ در گوآ با آدری دولهن ازدواج کرد اما از قرار معلوم مدتی بود که از هم جدا شده بودند که این جدایی در ابتدا به خاطر مسائل کاری بوده و همسرش همراه پسر سه ساله‌اش در شانگهای، چین زندگی می‌کردند که مشکلات میان آنها جدی‌تر شده و درخواست طلاق داده بودند و کوشل از اینکه زندگی‌اش به این نقطه رسیده و پسرش در کنار نبود احساس بدی داشت.

 آکشی کومار ستاره مطرح سینمای هند که از شنیدن این خبر شوکه شده بود اظهار داشت که به خاطر مشکلات زندگی نباید دست به چنین کاری زد بلکه باید با مشکلات مقابله کرد و خودکشی کردن کار بسیار اشتباهی است.

مطالب مشابه