تسلیت سپاه استان اردبیل در پی شهادت خلبان جنگنده میگ ۲۹

منبع: حوزه

24

1398/10/8

15:37


حوزه/ سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، طی پیامی شهادت سرتیپ دوم خلبان محمد رضا رحمانی را تسلیت گفت.

تسلیت سپاه استان اردبیل در پی شهادت خلبان جنگنده میگ ۲۹

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اردبیل، سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، طی پیامی شهادت سرتیپ دوم خلبان محمد رضا رحمانی را  تسلیت گفت.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الَّذینَ قُتِلُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ سَیَهْدیهِمْ وَ یُصْلِحُ بالَهُمْ وَ یُدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ

هوانیروز در پشتیبانی از نیروی زمینی ارتش و سایر نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس حضوری پر رنگ و تعیین کننده داشته و در ماموریت‌های پس از آن دوران، اعم از امداد رسانی در سوانح طبیعی و مردم یاری نقش مهم و موثری ایفا کرده، که موجب ماندگاری این نیرو در اذهان ملت شریف ایران شده است.

شهادت، خلعت گرانبهایی است که خداوند متعال بواسطه قرارگرفتن در مسیر نورانی حق به صاحبان اصلی آن راه، ارزانی می‌دارد.

شهید سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی عقاب تیزپرواز نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران هنگام انجام ماموریت، در سینه سبلان آرام گرفت و روحش به سوی ملکوت اعلا پرواز نمود و قلب دوستدارانش را آکنده از غم و اندوه کرد.

مرد دیگری از ستارگان درخشان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در آخرین پرواز به قافله نورانی شهیدان پیوست و ما را در فراق دلاوری‌های خود داغدار کرد.

از درگاه خداوند بزرگ، علو درجات همه شهیدان نیروی هوایی و به ویژه آخرین شهید این قافله، سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی را خواستاریم.

بدینوسیله رزمندگان عاشورایی سپاه حضرت عباس (ع)  استان اردبیل با نهایت اندوه از دست رفتن این شهید عزیز، پرواز آسمانی آن‌ را به ملت شریف و قدرشناس ایران، مردم دیار آذربایجان، خانواده‌ی معزز آن شهید، دوستان و هم‌رزمانش و جامعه ی ارتشیان انقلاب اسلامی خاصه دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان شرقی و تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش  استان اردبیل و نیروی هوایی الهی تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم و از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نماییم.

بسیجیان، پاسداران و رزمندگان عاشورایی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل

مطالب مشابه