آخرین خبر از پرونده رسوایی شوم شهردار اسبق صدرا !

منبع: رکنا

28

1398/10/8

15:46


آخرین خبر از  پرونده رسوایی شوم  شهردار اسبق صدرا !

به گزارش رکنا ، دادستان شیراز گفت: پرونده شهردار اسبق صدرا همچنان در دستگاه قضائی در حال رسیدگی است و شهردار و رئیس شورای شهر پیشین این شهر در بازداشت قرار دارند.

حیدر آسیابی در حاشیه دیدار مردمی در خصوص شهردار صدرا گفت: این پرونده همچنان در دستگاه قضائی در حال رسیدگی است و شهردار و رئیس شورای شهر پیشین شهر صدرا در بازداشت قرار دارند.

آسیابی افزود: صدور کیفرخواست در این پرونده منوط به دریافت گزارش نهایی دستگاه‌های مرتبط است.

او با بیان اینکه در مساجد که با عنوان هر مسجد یک حقوقدان مطرح است، گفت: یکی از اولویت‌های قوه قضائیه در کشور حضور در میان مردم و ارتباطات بودن واسطه با مردم است.

دادستان شیراز تاکید کرد: حضور مسئولان در مساجد به نوعی تکریم ارباب رجوع مراجعه کنندگان به قوه قضائیه است و حضور در مساجد نیز یکی از این روش‌ها و در جهت تبیین این بحث است.

او در خصوص تأثیر مساجد در حل مشکلات مردمی نیز خاطرنشان کرد: محور قرار دادن مساجد و تاکید بر حضور مردم و مسئولین در مساجد علاوه بر اینکه منجر به حل مشکلات در جامعه ان هم بدون واسطه خواهد شد نقش قابل توجه‌ای در افزایش سرمایه‌های اجتماعی دارد.

آسیابی در تاکید بر افزایش سرمایه‌های اجتماعی متذکر شد: سرمایه اجتماعی پس از برخورد مناسب مدیران با مردم و حل مشکلات در مساجد ایجاد خواهد شد و از این جهت محور قرار دادن مساجد در جهت رفع مشکلات می‌تواند نقش بی بدیلی داشته باشد.

مطالب مشابه