تحلیل تکنیکال سکه امامی | روند امروز قیمت سکه

منبع: طلا

20

1398/10/8

15:48


در آخرین روز هفته 29 آذر 98 شاهد نوساناتی در قیمت دلار و بازار ارز بودیم. قیمت در بازار درحالی معامله میشد که قیمت به سقف 13070 تومان رسیده بود. دلار علیرغم صعودهای روز چهارشنبه موفق به شکست کانال ۱۳ هزار تومان نشد و همچنان در کانال 13000 تومان معامله شد.

تحلیل تکنیکال سکه امامی | روند امروز قیمت سکه


مورخ 30 آذر 98

تحلیل تکنیکال سکه امامی 

 

در آخرین روز هفته گذشته شاهد نوساناتی در قیمت دلار و بازار ارز بودیم. قیمت در بازار درحالی معامله میشد که قیمت به سقف 13070 تومان رسیده بود. دلار علیرغم صعودهای روز چهارشنبه موفق به شکست کانال ۱۳ هزار تومان نشد و همچنان در کانال 13000 تومان معامله شد.
به گفته بیشتر فعالان، بازار همچنان به شرایط پایداری نرسیده است و همین موضوع موجب می‌شود که نوسانات رفت و برگشتی بیشتری برای دلار رخ دهد. در واقع، تناقض دیدگاه‌ها نسبت به آینده قیمتی دلار در بازار زیاد است و همین موضوع موجب تقابل افزایشی‌ها و کاهشی‌ها شده است.
در بازار طلا جهانی اما شاهد کاهش قیمت طلا در پی توافق چین و آمریکا بر سر فاز اول توافق تجاری بودیم. 
نماینده مردم شاهرود، میامی در مجلس بابیان اینکه ۳۱ سال در اصلاح قانون نظام بانکی به تأخیر افتاده است، گفت: قانون اصلاح ساختار نظام بانکی در مجلس پیگیری می‌شود
روز پنجشنبه شاهد صعود قیمت طلا تا سطح هدف در ۴۴۶۰۰۰ بودیم. قیمت پس از رسیدن به این سطح به صعود خود تا سطح ۴۴۷۹۰۰۰ ادامه داد. 
دیروز شاهد باز شدن صعودی قیمت و حرکت به سمت سطح ۴۵۲۷۰۰۰ بودیم. قیمت معاملات غیر رسمی دیروز خود را با گپ قیمتی آغاز کرد. 
برای دوره های پیش رو پس از نزول تا سطح ۴۴۷۴۰۰۰ تومان انتظار بازگشت قیمت به روند صعودی و رسیدن به سطح ۴۵۶۳۰۰۰ تومان را خواهیم داشت.

  • مقاومت ۱: ۴۵85۰۰۰
  • مقاومت ۲: ۴۵۶۴۰۰۰
  • مقاومت ۳: ۴۵۲۶۰۰۰
  • حمایت ۱: ۴۴۷۹۰۰۰
  • حمایت ۲: ۴۴۴۸۰۰۰
  • حمایت ۳: ۴۴۲۴۰۰۰

اخبار مهم روز:

ژاپن خواستار پایبندی تهران به تعهدات هسته‌ای برجام شد

«شینزو آبه»، نخست وزیر ژاپن روز جمعه از «حسن روحانی»، رئیس جمهور ایران خواستار پایبندی و اجرای تعهدات مندرج در توافق هسته‌ای برجام از سوی تهران شد.

نخست وزیر ژاپن در عین حال اعلام کرده که کشورش هر کاری را برای کسب اطمینان از ایجاد ثبات در خاورمیانه انجام خواهد داد.

روحانی: درهای ایران به روی ژاپنی‌ها باز است

رئیس جمهور در جمع مدیران ارشد بخش‌های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ژاپن: درهای ایران روی دولت و شرکتهای ژاپنی باز است. نباید اجازه دهیم کشور ثالثی در روابط دوستانه ایران و ژاپن اخلال ایجاد کند. آمریکایی‌ها ناچارند راه بدون خاصیت و پر از ضرر تحریمها را رها کنند. ما در اینکه بتوانیم با  آمریکا راجع به مسائل‌مان بحث کنیم مشکلی نداریم جز اینکه آنها باید از مسیر خطایی که در این یک سال و نیم رفتند برگردند ما نباید به خطاکار جایزه بدهیم اما در عین حال اگر خطاکار بخواهد اشتباه خود را جبران کند، نباید راه را ببندیم.

خواب زمستانی مخالفان FATF : تا کمتر از دو ماه دیگر تمامی اقدامات "مقابله‌ای" علیه ایران در صورت تصویب نشدن دو لایحه پالرمو وCFT وضع خواهند شد و عملا ایران به شرایط پیش از خرداد ۱۳۹۵ باز خواهد گشت.

شافعی​ رئیس اتاق بازرگانی ایران: ۷۴ درصد بودجه کشور متعلق به شرکت‌های دولتی زیان‌ده است
ما نگران سال ۹۹ هستیم، چشم‌انداز مثبتی را نمی‌بینیم.
بودجه‌ای که به مجلس ارائه شده نگرانی را چند برابر می‌کند. 
بودجه‌ کشور متعلق به شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و موسسات انتفاعی بوده، در حالی که درصد بالایی از آنها سال‌هاست زیان می‌دهند

قیمت دلار و یورو در صرافی بانک ملی ایران
1398-09-30
09:59:02

 قیمت خرید دلار آمریکا: 12,840 تومان  (90) 
 قیمت فروش  دلار آمریکا: 12,940 تومان  (90) 

 قیمت خرید یورو: 14,150 تومان  (100) 
 قیمت فروش  یورو: 14,250 تومان  (100) 

مطالب مشابه