بیانیه مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان نیم‌ فصل و‌ آغاز سال نو میلادی

منبع: 90 تی وی

21

1398/10/8

15:54


جلسه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از ساعت شانزده عصر امروز آغاز و به مدت پنج ساعت به طول انجامید.

بیانیه مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان نیم‌ فصل و‌ آغاز سال نو میلادی

جلسه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از ساعت شانزده عصر امروز آغاز و به مدت پنج ساعت به طول انجامید.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، جلسه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از ساعت 16 عصر امروز آغاز و به مدت پنج ساعت به طول انجامید.

در این جلسه درباره چالش های مالی پیش رو،برنامه های اقتصادی و برنامه های تیم در نیم فصل دوم  گفت و گو‌ شد.
در پایان این نشست اعضای هیات مدیره و مدیر عامل بیانیه ای را صادر کردند.در این بیانیه آمده است:

هیات مدیره و مدیر عامل پرسپولیس، قهرمانی و صدرنشینی در پایان‌ نیم فصل اول لیگ نوزدهم و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور را به همه هواداران عزیز، پیشکسوتان گرامی، کادرفنی توانا و دانا، بازیکنان غیرتمند و در مجموع تمام خانواده بزرگ پرسپولیس تبریک می گوید. 

تردیدی نیست که این موفقیت که به یاری خدا، منشا پیروزی های بعدی و قهرمانی خواهد بود بدون تلاش و همکاری گروهی و جانانه تمام اعضای این خانواده محقق نمی شد. گذر مراحل دشوار به لطف اتحاد بزرگ پرسپولیس رقم خورد و باشگاه پرسپولیس به سهم خود مراتب سپاس و تقدیر خویش را از حمایت هواداران عاشق، بزرگان و پیشکسوتان دلسوز، درایت و توانمندی آقای کالدرون و دستیاران و همکاری مدیر برنامه ایشان ،سختکوشی و تعصب بازیکنان غیرتمند و تلاش عوامل فداکار تیم و باشگاه اعلام می دارد.

همه این ها در کنار هم باعث شد تا با وجود تمام چالش های مالی و رقابت سنگین ورزشی، امروز پرسپولیس را بار دیگر در صدر جدول بازی ها و دارای عنوان قهرمانی در آغاز تعطیلات نیم فصل  بدانیم و این موفقیت را که با اتحاد و همدلی ، نوید قهرمانی در پایان فصل می دهد با هم و در کنار هم جشن بگیریم.

هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس همچنین در بخش دیگری از این پیام، سال نومسیحی را به سرمربی تیم ، دیگر اعضای مسیحی تیم و هواداران مسیحی پرسپولیس در ایران و سراسر دنیا تبریک گفتند و ابراز امیدواری کردند سال جدید برای ایشان و همه مردم دنیا سالی سرشار از سلامتی ، شادی ، موفقیت و مهربانی باشد.

4416

مطالب مشابه