امانوئل پتی: پس از سال‌ها دوباره از دیدن بازی‌های چلسی لذت می‌برم؛ دیدن وضعیت فعلی آرسنال غم انگیز است

منبع: طرفداری

63

1398/10/8

15:55


امانوئل پتی: پس از سال‌ها دوباره از دیدن بازی‌های چلسی لذت می‌برم؛ دیدن وضعیت فعلی آرسنال غم انگیز است

پتی به عملکرد لمپارد روی نیمکت چلسی، نمره قبولی می‌دهد. 

طرفداری- وضعیت آرسنال در فصل 20-2019 به شکلی رقم خورده است که امانوئل پتی ترجیح می‌دهد به جای مسابقات این تیم، به تماشای بازی‌های چلسی بنشیند.

به گزارش میرر، بازیکن پیشین تیم ملی فرانسه، طی سال‌های 1997 تا 2000 برای آرسنال بازی کرد و همچنین از سال 2001 هم سه سال در چلسی مشغول بود. در آستانه دربی امروز آرسنال-چلسی در هفته بیستم لیگ برتر، صحبت‌های پتی خواندنی است.

فرانک از زمان ترک کردن دربی کانتی، پیشرفت زیادی کرده است. نتایج چلسی فراز و نشیب دارد؛ آن‌ها به تناوب هم برنده می‌شوند، هم مساوی می‌کنند و هم شکست می‌خورند. ولی سبک بازی آن‌ها چه زمانی که توپ را در اختیار دارند و چه بدون آن، واقعا مرا تحت تاثیر قرار داده است. اگر به همین روند ادامه بدهد، می‌تواند به عنوان یک سرمربی دست به کارهای بزرگی بزند و این برای من جای تعجب ندارد. او از نظر تحرکات، ذهنیتش، روحیه‌، تلاش‌هایش در زمین تمرین و رژیم غذایی، یکی از باهوش‌ترین بازیکنانی است که کنارشان بازی کردم. همیشه مشخص بود که یک حرفه‌ای است و بر اساس انگیزه و جاه طلبی خودش، همواره به دنبال برنده شدن بود. فرانک آدم با جذبه‌ای است و کمبودی در زمینه خودباوری ندارد. او خواسته‌های بزرگی در سر دارد و توانایی لازم برای رسیدن به آن‌ها را هم در خودش دارد. پس از سال‌ها دوباره تماشای بازی‌های چلسی برایم لذتبخش است. واقعا امسال از دیدن بازی‌های آن‌ها لذت می‌برم و چنین حسی در مورد آرسنال نداشته‌ام. دیدن شرایط فعلی آرسنال غم انگیز است. 

مطالب مشابه