یوم‌الله ۹ دی، زمانی برای حمایت از مردم و پشتیبانی از نظام...

منبع: حوزه

18

1398/10/8

15:57


حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرام پور، گفت: إن‌شاءالله ملت ایران فردا در ۹ دی ۱۳۹۸ با حضوری گسترده، حمایتش را از انقلاب و رهبری و دشمنی‌اش را با آمریکا و اذنابش ثابت خواهند کرد و با مشت‌های گره‌کرده، مشت محکمی بر دهان مزدوران خودفروخته داخلی می‌زنند.

یوم‌الله ۹ دی، زمانی برای حمایت از مردم و پشتیبانی از نظام...

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مسعود بهرام پور، مدیر حوزه علمیه خوزستان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، با اشاره به فرا رسیدن یوم‌الله ۹ دی و دعوت از آحاد و اقشار جامعه به ویژه حوزویان خوزستان برای شرکت در مراسم گرامیداشت ۹ دی، اظهار داشت: خدا را شاکریم که ملت ایران را ملتی بیدار و قهرمان آفریده و در همه صحنه‌ها و عرصه‌های ضروری انقلاب، ملتی درصحنه، انقلابی، ولایت مدار، با ایمان و راهگشا برای اهداف بلند جمهوری اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: حماسه ۹ دی، عرصه‌ای است که این ادعا را ثابت می‌کند و نشان داد که مردم با تشخیصی بصیرانه، همتی مجدانه، حالتی قهرمانانه و روحیه‌ای انقلابی به صحنه آمدند و برنامه‌های دشمنان را در هم کوبیدند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرام پور، با تأکید بر اینکه ملت ایران با عقلانیت، به‌ ضرورت‌های مهم پرداخته و می‌داند که در چه زمانی، چه ضرورتی را در پیش بگیرد، گفت: عرصه‌های مختلفی از انقلاب، این تجربه را به ما ثابت کرده که ملت ایران همیشه با هوشیاری درصحنه بوده و وظایف خودشان را انجام داده است.

مدیر حوزه علمیه خوزستان، با بیان اینکه مردم ایران قدر انقلاب خود را می‌داند، اذعان داشت: ملتی که قدر انقلاب خودش را می‌داند و پاسدار خون شهدای انقلاب بوده و زیر بیرق امام و رهبری رشد کرده، امروز به درجاتی رسیده که در همه صحنه‌ها، دشمن را نا امید می‌کند.

وی گفت: إن‌شاءالله ملت ایران فردا در ۹ دی ۱۳۹۸ با حضوری گسترده، حمایتش را از انقلاب و رهبری و دشمنی‌اش را با آمریکا، اسرائیل و اذنابش و همچنین آدم‌های خود فروخته‌ای که در جامعه امروز سر به دشمن سپرده و آب به آسیاب دشمن می‌ریزند، ثابت خواهند کرد و با مشت‌های گره‌کرده، مشت محکمی بر دهان مزدوران خودفروخته داخلی می‌زنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهرام پور، در پایان با دعوت از حوزویان خوزستان برای حضور در ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی، اظهار داشت: دعوت می‌کنم از همه طلاب، اساتید، مدیران و دست‌اندرکاران مدارس علمیه، تا إن‌شاءالله با حضوری یکپارچه در مراسم ۹ دی، آنچه را که وظیفه می دانند، به منصه ظهور رسانده و ضمن منکوب کردن دسیسه‌های دشمن، ملت را در راهی که پیش گرفته، حمایت و تقویت کنند.

مطالب مشابه