با «خدمت از ما» مدیریت نظافت منزل خود را دست بگیرید

منبع: فرارو

46

1398/10/8

15:58


با «خدمت از ما» مدیریت نظافت منزل خود را دست بگیرید

کارگر نظافت منزل (نظافتچی) آنطور که دوست دارید، کار نمی‌کند؟ لوله آب ترکیده است، اما می‌ترسید که شخصی را برای تشخیص ترکیدگی بیاورید؟ چطور خانه را مدیریت کنیم؟

برای شمایی که دغدغه مدیریت خانه خود را به بهترین شکل دارید، خدمت از ما بهترین متخصصین نظافت منزل، تاسیسات (تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون تخریب، نصب و تعمیر شیرآلات و ...)، ساختمانی و 100ها خدمت دیگر را به شما معرفی می‌کند.

پشت هر منزل تمیز و مرتب، یک مدیر باتجربه است!

خانه به هم ریخته است؟ کارگر نظافت منزل به شایستگی خانه شما را تمیز نمی‌کند یا مهارت کافی برای انجام کارهای خانه ندارد؟

مدیریت یک خانه و نظافت آن، یک کار بی‌جیره و مواجب و بسیار سختی است. نتایج یک تحقیق در آمریکا نشان می‌دهد که خانه‌داری و مدیریت خانه یکی از پراسترس‌ترین کارها برای خانم‌هایی است که بیرون از خانه نیز مشغول فعالیت هستند.

کمتر کسی است که تمیزی خانه‌اش را دوست نداشته باشد. مهم این است که در میان مشغله‌های کاری خود، برنامه را جوری مدیریت و تنظیم کنیم که حتما به تمام آن‌ها برسیم. این هنر شماست که با پیدا کردن بهترین روش، خانه را مدیریت کنید.

استخدام نظافتچی منزل یا اتلاف پول؟

عده‌ای باور دارند نظافتچی منزل مانند خودمان دلسوز نیست و خانه را آن‌طور که دوست داریم تمیز نمی‌کند. از نظر آن‌ها تعرفه نظافت منزل هر چقدر هم که هست، اتلاف پول است.

در مقابل نیز، گروهی قرار دارند که نظر دیگری درمورد استفاده از خدمات نظافت منزل و خانه دارند. خانم‌هایی که چند فرزند دارند و یا شاغل هستند، یا آقایان مجردی که وقت رسیدگی به تمیز کردن منزل را ندارند در این گروه قرار می‌گیرند. به عقیده آن‌ها استخدام نظافتچی منزل برای 3 تا 4 ساعت، زمان طلایی را برایشان حفظ می‌کند.

انتخاب بهترین نظافتچی منزل

در بازار آنلاین خدمت از ما، نظافت منزل توسط نظافتچی منزل مورداعتماد شرکت‌های خدماتی نظافتی ارائه می‌شود. پس از ثبت سفارش خود در نظافت منزل، باتوجه به جزییات سفارشتان، از چندین متخصص نظافت منزل یا شرکت خدماتی نظافتی قیمت دریافت می‌کنید. شما باتوجه به نظرات مشتریان قبلی، امتیاز متخصصین و قیمت پیشنهادی آن‌ها، بهترین نظافتچی منزل را انتخاب کنید.

با «خدمت از ما» مدیریت نظافت منزل خود را دست بگیرید

صدای شرشر آب؛ نم روی دیوار؛ به ما چه می‌گویند؟

ترکیدگی لوله و نشتی آب، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد. در اکثر موارد بی سروصدا اتفاق می‌افتد، و به‌ندرت ردپای واضحی از خود به جای می‌گذارد.

قبل از اینکه به معرفی خدمات تشخیص ترکیدگی و مزایای استفاده از آن در خدمت از ما بپردازیم، باید بدانیم که ترکیدگی لوله‌ها چه نشانه‌ای دارند. اگر نمی‌دانید علائم ترکیدگی و نشتی لوله‌های آب و فاضلاب چیست، ادامه این متن برای شما تازگی خواهد داشت.

همان گونه که می‌دانید بدترین عاملی که می‌تواند بافت خانه را تخریب می‌کند، ترکیدگی لوله آب در ساختمان است.

اگر یکی از لوله‌های که درون دیوار هستند، دچار ترکیدگی شوند، به مرور زمان آثار نم و رطوبت را روی دیوار مشاهده می‌کنید.

شما با کمی دقت می‌توانید نشانه‌های پوسیدگی لوله‌های آب را تشخیص دهید و از اتفاقات جدی‌تر برای ساختمان و صرف هزینه کمتر جلوگیری کنید. این نشانه‌ها عبارتند از:

  • نم زدن و پف کردن گچ سقف و زرد شدن آن
  • افت ناگهانی فشار آب در مقایسه با روزهای عادی
  • شنیدن صدای چکه آب یا صداهای غیرمتعارف دیگر در شب
  • افزایش ناگهانی مبلغ قبض آب بدون تغییر خاص در مصرف آب

زمانی که کار از کار گذشته!

ترکیدگی لوله و نشتی آب، معمولا بی سروصدا خواهد بود. معمولا زمانی متوجه علائم نشتی لوله آب می‌شویم که لکه‌ای بر روی دیوار یا سقف دیده می‌شود.

در این زمان کار از کار گذشته و به این معناست که دیوار از رطوبت اشباع شده است که به صورت لکه بروز کرده است. در این لحظه باید با یک متخصص کاربلد نشتیابی مشورت کنید و برای رفع آن اقدام کنید.

قبل از آمدن نشتیاب، بر سر هزینه‌ها توافق کنید!

به گزارش خدمت از ما، یکی از موارد رضایتمندی مشتریان از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در خدمت از ما، گرفتن قیمت از متخصصان قبل از انتخاب متخصص است. برای اطلاع از قیمت تشخیص ترکیدگی لوله، سفارش خود را با جزییات ثبت کنید و منتظر پیشنهاد قیمت چند متخصص تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شهر خودتان باشید.

بدون خرابی ساختمان، امکان تشخیص ترکیدگی وجود دارد؟

جواب این سوال بله است. اما از دو منظر می‌توان آن را بررسی کرد:

  1. تشخیص ترکیدگی لوله به وسیله دستگاه نشت یاب، نیازی به تخریب ساختمان ندارد. در واقع اگر تنها مسئله تشخیص باشد، نیازی نیست نقطه به نقطه خانه کنده شود، یا بر اساس حدس و گمان پیش برود. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این مزیت را دارد که در زمان کمتر و بدون هیچ گونه تخریبی، نقطه نشتی پیدا شود.
  2. پس از شناسایی محل نشتی لوله، نوبت به تعمیر می‌رسد. در صورتی که شخصی که به محل شما می‌آید، متخصص تاسیسات باشد، ترکیدگی و نشتی را از همانجایی که اتفاق افتاده، رفع می‌کند. معمولا متخصصان نشتیابی و تشخیص ترکیدگی بنایی و تعمیرات ساختمانی را نیز انجام می‌دهند.

قبل از انجام هر کاری، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید

شما برای پیدا کردن متخصص برای خدمتی که می‌خواهید، چگونه اقدام می‌کنید؟ قیمت برایتان اهمیت دارد یا کیفیت خدمات؟

در بازار آنلاین خدمت از ما، قبل از انجام هر کاری، با متخصص آن مشورت کنید و باتوجه به پروفایل متخصص و نظرات مشتریان قبلی، بهترین فرد موردنظر را انتخاب کنید.

خدمت از ما چیست و نحوه استفاده از خدمات آن چگونه است؟

نظافت منزل، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و صدها خدمت دیگر در بیش از 45 شهر ایران در دسترس مشتریان است. یکی از امکاناتی که در خدمت از ما، می‌توان از آن بهره برد؛ دریافت و مقایسه کردن قیمت خدمات، به صورت رایگان است. در خدمت از ما، شما بر اساس قیمت‌های پیشنهادی و سوابق کاری متخصصان و نظرات مشتریان قبلی، حق انتخاب بهترین متخصص را دارید. از ابتدا تا پایان ارائه و دریافت خدمات، تیم پشتیبانی خدمت از ما، در کنار متخصصان و مشتریان است.

مطالب مشابه