لوییس آلبرتو: اینزاگی در این فصل آزادی عمل بیشتری به من داده است؛ می خواهم همراه اسپانیا در یورو 2020 حضور پیدا کنم

منبع: طرفداری

44

1398/10/8

16:03


لوییس آلبرتو: اینزاگی در این فصل آزادی عمل بیشتری به من داده است؛ می خواهم همراه اسپانیا در یورو 2020 حضور پیدا کنم

هافبک اسپانیایی بیانکوچلستی می گوید سیمونه اینزاگی انتظار دارد که او قهرمان و نقش اول تیمش باشد. 

طرفداری - لوییس آلبرتو، هافبک اسپانیایی لاتزیو، عنوان کرد که می خواهد همراه اسپانیا در رقابت های یورو 2020 شرکت کند. 

به گزارش Football.Italia، لوییس آلبرتو در گفت و گو با Marca، در خصوص وظایفی که در لاتزیو دارد صحبت کرد و از اهدافش برای آینده گفت. لوییس آلبرتو اظهار داشت: 

ما لحظات خوبی را سپری می کنیم و می خواهیم همینگونه ادامه دهیم و در بالای جدول بمانیم. صحبت در مورد کسب اسکودتو برای ما هنوز زود است. ما قدم به قدم پیش می رویم. در حال حاضر صحبت در مورد قهرمانی در لیگ، تمرکز ما را بهم می زند. او حضور در جمع کاندیداهای قهرمانی و رقابت برای این مهم، رویایی بود که به حقیقت پیوسته است. 

هافبک اسپانیایی بیانکوچلستی، در این فصل فرم بسیار خوبی دارد و یکی از عوامل مهم موفقیت تیم اینزاگی در این روزهاست. لوییس آلبرتو در این فصل از رقابت های سری آ، 12 پاس گل را ثبت کرده است اما می گوید سیمونه اینزاگی، انتظار بیشتری از او دارد. هافبک 27 ساله لاتزیو گفت: 

اینزاگی در این فصل آزادی عمل و فضای بیشتری به من داده است و از من می خواهد که نقش اول و قهرمان تیم باشم. خوشبختانه تا اینجا وظایفم را به خوبی انجام داده ام و تیم نیز عملکرد خوبی داشته است. این اولین فصلی است که من در چنین سطح بالایی ظاهر می شوم. شوت های بیشتری میزنم، احساس بسیار خوبی دارم و مسئولیت های بیشتری را نیز قبول می کنم. راز پاس گل هایی که می دهم، ساعت ها تمرین و رابطه ای است که با هم تیمی هایم دارم. ذهن هم در این میان نقش بسیار مهمی دارد و با کنترل استرس، به شما این اجازه را می دهد که به طور واضح متوجه شوید که باید توپ را در بازی ها به کدام نقطه بفرستید. امیدوارم شرایط همینگونه ادامه پیدا کند. دوست دارم با اسپانیا در رقابت های یورو 2020 حاضر باشم اما این فقط به تصمیم من بستگی ندارد. 

مطالب مشابه