برانکو ایوانکوویچ: با نمایندگان پرسپولیس در خصوص مسائل مالی به توافق نرسیدم؛ پیشنهاد بازگشت به باشگاه؟ چنین صحبتی بین ما مطرح نشد

منبع: طرفداری

23

1398/10/8

16:03


برانکو ایوانکوویچ: با نمایندگان پرسپولیس در خصوص مسائل مالی به توافق نرسیدم؛ پیشنهاد بازگشت به باشگاه؟ چنین صحبتی بین ما مطرح نشد

دیدار پرسپولیسی ها با برانکو باز هم نتیجه نداد.

طرفداری- با اعلام برانکو مشخص شد که سفر نمایندگان باشگاه پرسپولیس به زاگرب نتیجه مثبتی در بر نداشته است.

به گزارش تسنیم، باشگاه پرسپولیس در واکنش به شکایت برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش به فیفا برای دریافت مطالبات‌شان، تصمیم گرفت نمایندگان خود را به زاگرب اعزام کند تا با این مربی برای پرداخت طلب‌ او و دستیارانش به توافق برسد. در همین راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس که ایام کریسمس را برای سفر اروپایی انتخاب کرده بودند دو نشست با برانکو برگزار کردند و در نهایت به توافقی نرسیدند. در حالی که نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس پاسخگوی سوال خبرنگار تسنیم در مورد جلساتش با برانکو نشد، سرمربی پیشین پرسپولیس در این باره گفت:

جلساتی بین ما انجام شد اما توافقی صورت نگرفت.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان باشگاه پرسپولیس در این مذاکرات پیشنهادی به او در مورد بازگشت به پرسپولیس دادند یا نه؟ عنوان کرد:

نه، چنین صحبتی بین ما مطرح نشد.

گفتنی است، با توجه به اینکه برانکو قصد داشت تعطیلات کریسمس را در کنار خانواده‌اش باشد، نمایندگان باشگاه پرسپولیس بعد از سفر چند روزه مجبور به بازگشت به تهران شدند.

مطالب مشابه