نسخه‌ی دموی Trepang2، بازی الهام گرفته شده از سری FEAR، منتشر شد

نسخه‌ی دموی Trepang2، بازی الهام گرفته شده از سری FEAR، منتشر شد


منبع: گیم فا

50

1398/10/8

16:57


نسخه‌ی دموی Trepang2، بازی الهام گرفته شده از سری FEAR، منتشر شد

استودیوی چهار نفره‌ی ترپانگ (Trepang) به تازگی نسخه‌ی دموی بازی Trepang2 را برروی استیم منتشر کرده است. این عنوان جذاب اول شخص که از سری FEAR الهام گرفته است، نبرد‌های سریع و خشونت آمیزی را ارائه می‌دهد.

در طی سال‌های گذشته، توسعه دهندگان زیادی تلاش کردند تا تجربه‌ی عناوین سری FEAR را بازسازی کنند. حال با توجه به بازخورد‌های نسخه‌ی دموی Trepang2، به نظر می‌رسد با یکی از امیدوار کننده‌ترین عناوین الهام گرفته شده از ساخته‌ی مانولیث پروداکشنز (Monolith Productions) طرف هستیم. این دموی نسبتاً کوتاه که شامل حالت Horde نیز می‌شود، مبارزات هیجان انگیز Trepang2 را به زیبایی نشان می‌دهد.

علاوه بر امکان نگه داشتن زمان و جاخالی دادن گلوله‌ها، سیستم مبارزه‌ی Trepang2 به شما اجازه می‌دهد تا برروی زمین لیز خورده و حتی با مشت و لگد به دشمنان ضربه بزنید. از طرف دیگر، بازخورد تفنگ‌ها حس بسیار خوبی دارد و خشونت بالای بازی نیز به لطف سیستم قطع عضو، بسیار عالی به نظر می‌رسد. البته اگر سری FEAR را تجربه کرده باشید، حتماً می‌دانید که این عناوین به خاطر هوش مصنوعی تحسین برانگیز خود مشهور بودند. خبر خوب این است که Trepang2 نیز از هوش مصنوعی خوبی بهره می‌برد؛ دشمنان به خوبی واکنش نشان داده و سعی می‌کنند تا از زوایای مختلفی به شما حمله کنند.

جالب است بدانید که تیم چهار نفره‌ی Trepang از سال ۲۰۱۷ در حال کار برروی این بازی بوده است. عنوان Trepang2 در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما شما می‌توانید همین حالا با مراجعه به صفحه‌ی بازی در فروشگاه استیم، نسخه‌ی دموی آن را تجربه کنید.

تعدادی از تصاویر بازی:

مطالب مشابه