اقدام شیطانی مرد تهرانی با زنی 27 ساله !

منبع: رکنا

28

1398/10/8

16:59


اقدام شیطانی مرد تهرانی با زنی 27 ساله !

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "تورج کاظمی" رئیس پلیس فتا تهران، گفت: زن 27 ساله ای با در دست داشتن شکایتی به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت: فردی با دسترسی به تصاویر خصوصی اش که در شبکه اجتماعی بارگذاری شده بود، وی را تهدید به انتشار تصاویر خصوصی می کند و به ازای آن مبالغی را تقاضا کرده است.

وی عنوان داشت: شاکی در این خصوص مرد جوانی را معرفی و اظهار داشت: برای نصب مودم تلفن خانه ام در موتورهای جستجو گر، شماره شرکتی را پیدا کردم و با اپراتور شرکت تماس گرفتم. مردی از طرف شرکت به خانه ام مراجعه و هنگام نصب مودم مدعی شد که خط موبایلم دارای ایراد فنی است و در برقراری ارتباط مودم خلل ایجاد می کند. من هم بدون بررسی موضوع و دقت در عدم ارتباط خطوط تلفن ثابت و با تلفن همراه، گوشی همراهم را به وی دادم و چند دقیقه ای وارد گوشی ام شد و برخی از برنامه های را بررسی کرد. غافل از اینکه وی به این بهانه وارد شبکه اجتماعی تلگرام تلفنم شده و تعدادی از مخاطبین و تصاویر شخصی ام را کپی برداری کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شاکی به غیر از مرد به شخص دیگری مظنون نبود، گفت: تحقیق در این خصوص آغاز شد و ماموران موفق شدند مردی 31 ساله ساکن شرق تهران را شناسایی و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا دعوت کنند.

رئیس پلیس فتا افزود: متهم که چاره ای جز به اعتراف در مواجهه حضور نداشت، گفت: در یک لحظه وسوسه شدم و به بهانه رفع ایراد فنی وارد تلگرام گوشی شاکی شدم. در ابتدا خواستم که همه آنها را پاک کنم ولی طمع وسوسه مانع این کار شد و شروع به مزاحمت و درخواست های نامتعارف از شاکی کردم و از ایشان طلب بخشش را دارم.

کاظمی عنوان کرد: پس از تکمیل تحقیقات پلیسی متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای معرفی شد.

مطالب مشابه