بیرانوند به دیدار دروازه بان مصدوم پرسپولیس رفت

منبع: 90 تی وی

39

1398/10/8

17:45


دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس امروز به عیادت گلر جوان این تیم رفت.

بیرانوند به دیدار دروازه بان مصدوم پرسپولیس رفت

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس امروز به عیادت گلر جوان این تیم رفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، امیرحسین بیات دروازه‌بان جوان پرسپولیس روز گذشته در جریان بازی دوستانه با چوکا به شدت مصدوم و راهی بیمارستان شد.

در همین راستا امروز علیرضا بیرانوند در بیمارستان حاضر شد و به عیادت هم تیمی جوان خود رفت.

در همین راستا، بیات درباره وضعیت خود به سایت باشگاه گفت: دیروز بازی دوستانه داشتیم و بعد از برخوردی که با بازیکن حریف داشتم برای دقایقی همه چیز از یادم رفت و خودم خیلی نگران بودم که چرا نمی‌توانم اتفاقات بازی را به خاطر بیاورم.

او ادامه داد: روزهای قبل را خوب به یاد می‌آورم و می‌دانم که دو روز پیش با نساجی بازی داشتیم و من هم روی نیمکت بودم. اما هنوز از بازی دیروز چیز زیادی یادم نمی‌آید و فقط اطرافیان به من گفتند که بازی را ۴-۱ برده‌ایم و من هم ۸۰ دقیقه بازی کرده‌ام. این را یادم است که تعداد بازیکنان پرسپولیس به ۱۱ نفر نمی‌رسید و ما دو بازیکن کمکی از تیم حریف گرفتیم ولی چیزی از بازی در ذهنم نیست.

بیات اضافه کرد: بخاطر این موضوع خیلی ناراحت بودم اما پزشکان گفتند که حافظه کوتاه مدت من آسیب دیده و با گذشت چند روز همه چیز به حالت عادی خود برمیگردد.

دروازه‌بان جوان پرسپولیس گفت: از همه هواداران و همینطور مسئولان باشگاه و کادر پزشکی تیم که پیگیر وضعیت من بودند تشکر می‌کنم. افتخار می‌کنم که در چنین خانواده بزرگی هستم و امیدوارم لطف‌شان را خیلی زود در زمین جبران کنم.
با تشخیص پزشکان، بیات امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد.

2051

مطالب مشابه