چمدان مسافر متروی تهران راز شومی داشت

منبع: رکنا

36

1398/10/8

17:50


چمدان مسافر متروی تهران راز شومی داشت

به گزارش رکنا ، رئیس پلیس مترو تهران از دستگیری یک جوان قالی شو که با چمدان چرخ دار قصد تحویل ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در مترو تهران را داشت، خبر داد.

پلیس سرهنگ "سعید عطااللهی" گفت: ساعت ۱۷:۰۰ عصر شنبه هفتم دی ماه ماموران پلیس مترو در ایستگاه راه آهن تهران به جوانی حدودا ۳۵ ساله که با یک چمدان چرخ دار در حال تردد بود، مشکوک شدند.

وی بیان داشت: این جوان به طور نامحسوس تحت نظر قرار گرفت و در حالی که به نظر می‌رسید سردرگم و چشم انتظار فردی است، در راهرو‌های مترو قدم می‌زد تا اینکه پس از ۴۰ دقیقه مراقبت، ماموران برای بررسی بیشتر به سراغ جوان مرموز رفتند و او را به مقر پلیس مترو منتقل کردند.

عطااللهی ادامه داد: ماموران در بررسی چمدان چرخ دار وی ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک جاساز شده کشف کردند.

این مقام پلیسی ادامه داد: پسر جوان پس از دستگیری، گفت: در یکی از استان‌های مرکز کشور ساکن و در یک قالیشویی کار می‌کنم و چندی قبل مردی به سراغم آمد و پس از چند بار ملاقات و آشنا شدن بیشتر، پیشنهاد داد تا برای بهتر شدن وضعیت مالی ام با او همکاری کنم و هر چند وقت یک بار بسته‌ای را به تهران منتقل و به دست صاحبش برسانم. پس از پذیرفتن پیشنهادش یک چمدان در اختیارم قرار داد و خواست سوار بر قطار به تهران بیایم و در ایستگاه مترو منتظر بمانم تا اینکه مردی برای تحویل به مترو بیاید و در قبالش ۲ میلیون تومان دریافت کنم.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی، متهم مدعی بود که از جاساز شدن مواد مخدر اطلاع نداشته و اصلا داخل آن را بازرسی نکرده است، گفت: متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی همدستانش در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت.

مطالب مشابه