انتقاد تند گواردیولا از مسئولان لیگ برتر

منبع: ورزش 3

29

1398/10/8

17:54


پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، یک بار دیگر نسبت به فشردگی بازی های لیگ برتر معترض شد.

انتقاد تند گواردیولا از مسئولان لیگ برتر

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب از سری مسابقات هفته بیستم لیگ برتر میزبان شفیلد یونایتد خواهد بود. این در حالی است که سیتیزن ها 40 ساعت قبل از این بازی به مصاف ولورهمپتون رفته بودند؛ دیداری که با شکست شاگردان پپ گواردیولا همراه بود و آن ها با نتیجه 3-2 مقابل ولوز شکست خوردند تا امیدشان برای قهرمانی کم رنگ تر از قبل شود.

 

گفته می شود که از فصل آینده برنامه بازی های لیگ برتر تغییر می کند.  با این وجود پپ گواردیولا که بارها پیش از این نسبت به فشردگی بازی های لیگ برتر معترض شده بود، حالا  دوباره از این موضوع انتقاد شدیدی انجام داده است. سرمربی اسپانیایی سیتی در این باره گفت: " فکر می کنم که مسئولان لیگ برتر هیچ اهمیتی برای سلامت بازیکنان قائل نیستند. صحبت های من هیچ چیزی را تغییر نمی دهد. قبلا مورینیو و کلوپ نیز دراین باره صحبت کرده بودند اما شرایط هر فصل به همین شکل بوده است. صادقانه بگوید من باید این اتفاق را مدیریت کنم و بازیکنانی که خیلی خسته نیستند را به بازی بفرستم. ما باید در این شرایط به شکل دائم ریکاوری کنیم."

 

 

انتقاد تند گواردیولا از مسئولان لیگ برتر

 

 

پپ گواردیولا در ادامه درباره شرایط منچسترسیتی در جدول و این که هیچ کسی گمان نمی کرد آن ها تا این مقطع از فصل 14 امتیاز کم تر از لیورپول داشته باشند، گفت: سیتی پیش از این سرمربیان و بازیکنان مختلفی داشته اما با این وجود، خودش را به خوبی ثابت کرده است. به دست آوردن 4 قهرمانی در 10 سال گذشته اتفاق و آمار بدی نیست. ما در ایج فصل بیش از دو فصل گذشته شکست خورده ایم اما با این وجود باید شرایط را بررسی کنیم و حرکت رو به جلو داشته باشیم."

مطالب مشابه