حضور سرزده وزیر آموزش‌وپرورش در جشن سال نو دانش‌آموزان مسیحی

منبع: عصر ایران

28

1398/10/8

18:33


دانش‌آموزان مسیحی

وزیر آموزش‌وپرورش با حضور در مراسم جشن سال نوی دانش‌آموزان مسیحی مدرسه ارس، سال نو را به دانش آموزان، معلمان و خانواده‌هایشان تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، صبح امروز محسن حاجی میرزایی با حضور در دبستان و دبیرستان دخترانه ارس ضمن قدردانی از زحمات و تلاش مدیر، معاونان، آموزگاران و دبیران مدرسه، میلاد حضرت مسیح و فرارسیدن سال جدید میلادی را تبریک گفت و با آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

حاجی میرزایی در جمع دانش آموزان، آموزگاران و معلمان دبستان و دبیرستان ارس با تبریک فرارسیدن سال جدید میلادی، اظهار کرد: در آستانه شروع سال جدید میلادی به مدرسه شما آمدیم تا میلاد مسعود حضرت مسیح(ع) و شروع سال جدید میلادی را به شما، معلمان و خانواده‌هایتان تبریک بگوییم.

وی افزود: امیدوارم سال جدید میلادی برای همه مردم بخصوص شما فرزندان عزیز ایران، دانش آموزان و خانواده‌هایتان سالی پر از موفقیت خوشی و شادی باشد.

وزیرآموزش‌وپرورش بابیان اینکه آینده ایران به دست شما ساخته می‌شود، گفت: این کلاس‌ها و روزها تنها جای مهم و روزهای بسیار مهم برای آینده شما و ساختن ایران است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش و کوشش خودتان و راهنمایی مدیران، معلمان و مربیان موفقیت‌های بزرگ شمارا شاهد باشیم.

همچنین وزیر آموزش‌وپرورش از زحمات و کوشش دانش آموزان، معلمان، والدین و شورای خلیفه‌گری ارامنه قدردانی کرد.

در ادامه این برنامه وزیرآموزش‌وپرورش پس از حضور در برنامه صبحگاهی دانش آموزان به کلاس درس آن‌ها رفت و با اهدای گل سال جدید میلادی را تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، آموزگار یکی از کلاس‌ها در پاسخ به سؤال وزیر آموزش‌وپرورش که آیا در مدرسه از نظر دوزبانه بودن مشکلی وجود ندارد؟ گفت: دانش آموزان در کلاس درس با زبان فارسی و در بین خودشان با زبان مادری و ارامنه صحبت می‌کنند و خوشبختانه مشکلی نداریم.

دانش آموزان در کلاس دوم دبستان درس فارسی شعر «یار مهربان» را به‌صورت گروهی خواندند و حاجی میرزایی با دانش آموزان درباره هنر و کاردستی‌های آنان صحبت کرد و از زحمات معلمان قدردانی کرد.

در ادامه وزیر آموزش‌وپرورش با حضور در جلسه امتحانات دانش آموزان متوسطه دوره اول به آنان خدا قوت گفت و آرزوی موفقیت کرد.

مطالب مشابه