تقویت هوش جنین، داشتن فرزندی نابغه

منبع: نی نی بان

38

1398/10/8

18:45


تقویت هوش جنین، داشتن فرزندی نابغه

همه پدر و مادرهایی  که در انتظار فرزند هستند در تصوراتشان کودکانی زیبا و سلامت و البته بسیار با هوش می بینند که باعث افتخار و مباهاتشان می شود. برای همین هم هست که مادران باردار در زمان بارداری مدام از پزشک متخصص می پرسند چی بخورند که فرزندشان باهوش شود  و مدام دنبال خوراکی هایی هستند که باعث تقویت هوش کودکان می شود. درست است فرزند باهوش داشتن آرزوی همه پدر ومادرها ست اما بهترین راه و اصولی ترین روش برای تبدیل شدن رویا به واقعیت کدام راه  و روش است؟ بهترین راه این است که همه چیز علمی و تحقیق شده جلو برود که نتیجه رویایی هم داشته باشد.
یکی از آن راهها آشنایی با سایت کودکان طلایی است. سایتی که قدم به قدم مادران باردار را راهنمایی می کند تا برای داشتن فرزند باهوش چه راهکارهایی به کار بگیرند. سایت کودکان طلایی پر از مطالب علمی و بسته های آموزشی برای پدر و مادرهاست.
 
 
بسته صوتی آموزشی تقویت هوش جنین
مجموعه صوتی آموزشی تقویت هوش جنین مطابق با آخرین تحقیقات دانشمندان و برای اولین بار در ایران ارائه شده است.این متد بر اساس متد پروفسور مکوتو شیچیدا از ژاپن روی هوش های چند گانه جنین از جمله : هوش عاطفی، هوش شنیداری، هوش کلامی، هوش فضایی، هوش کوانتومی، هوش خود درمانگر و همچنین حواس دهگانه جنین تمرکز دارد. مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین شامل 4 جلد کتاب و 9 دی وی دی آموزشی است.
 
7 ویژگی مغز جنین که زندگی او را متحول می کند
اگر بار دار هستید و خیلی دلتان می خواهد از حال و هوای مغز جنینتان با خبر شوید می توانید فیلم ویژه ای را که در این سایت قرارداده شده، دانلود کنید و با دنیای شگفت انگیز مغز جنین آشنا شوید. بسته تقویت هوش جنین، بسته  پرورش نبوغ جنین، بسته آموزشیِ  پرورش خلاقیت کودکان  ( تولد تا 7 سالگی)    ، تقویت هوش های چندگانه کودکان (تولد تا 7 سالگی)،     بسته آموزش کار آفرینی و ثروت آفرینی به کودکان و نوجوانان،      بسته آموزشی کودکان طلایی  (تولد تا 7 سالگی)، بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (از تولد تا 7 سالگی)    و...از فیلمهای آموزشی سایت کودکان طلایی است که با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید فیلم مورد نظرتان را سفارش بدهید.
 
مقالات طلایی
سایت کودکان طلایی کلی مقاله و یافته های معتبر علمی هم دارد که می تواند به شما راهکارهای مناسبی بدهد. مثلا یکی از این مقالات درباره تاثیر کلام والدین بر دی‌ان‌ای ( DNA ) جنین و نوزاد است و اینکه کلام والدین، قبل و حین بارداری بر روی جنین و فرزند دلبندتان  چه تاثیر عمیقی دارد. صحبت‌هایی که با جنین می‌کنید. حرف‌هایی که به او می‌زنید همگی می‌تواند برروی دی ان ای ( DNA ) آن تاثیر عمیق داشته باشد و...برای خواندن این مقاله می توانید به سایت http://koodakanetalaie.com/ بروید و کلی مقاله علمی دیگر هم مطالعه کنید.

تقویت هوش جنین، داشتن فرزندی نابغه

 
 

مطالب مشابه