تعامل با دستگاهها موجب تقویت خدمت رسانی است

منبع: حوزه

26

1398/10/8

19:19


حوزه/ مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تعامل و همکاری با دستگاههای اجرایی باید تقویت شود.

تعامل با دستگاهها موجب تقویت خدمت رسانی است

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند امروز در نشست با اعضای معاونت تعاون اداره کل و مناطق بنیاد استان گفت: تکریم خاندان شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از رسالت های اصلی بنیاد شهید وامور ایثارگران است و در این راستا مشارکت و همکاری دستگاههای اجرایی ضروری است.
وی اضافه کرد: در همه حوزه ها به ویژه حوزه تعاون در بخش مسکن، گلزارها، دیدار از خانواده معظم شهدا، آموزش، اشتغال و... تعامل مطلوب با دستگاهها در راستای ارایه خدمت کیفی و شایسته و در خور شان تاثیر گذار است.
حجت الاسلام والمسلمین هنرمند ادامه داد: ارایه خدمات با رعایت مقررات، خوشرویی و همراه با انضباط اداری موجب ارایه خدماتی مطلوب است و زمینه رضایت مندی جامعه هدف را فراهم می سازد.
وی عنوان کرد: بیش از پیش کارگروههای تخصصی باید فعال شده و در راستای حل مسایل خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گام های موثری برداشته شود و همچنین آموزش خانواده، مشاوره ، مددکاری فردی و گروهی از اهمیت برخوردار است و خدمات این حوزه ها باید با جدیت پیگیری شود.

313/32