فوتبال به خانه برمی گردد

فوتبال به خانه برمی گردد


منبع: ورزش 3

31

1398/10/8

19:38


دیشب یکی از شادترین شب های فوتبالی آبادان بود. جشن برد 4 گله مقابل سپاهان با چاشنی سلفی و پرچم برزیل. 

به گزارش «ورزش سه» در شبی که زردهای آبادان یکی از شگفتی های بزرگ لیگ را رقم زدند، جشن بعد ازبازی آبادانی ها تماشایی و جذاب بود. صنعت نفت که با دراگان اسکوچیچ به رغم همه مشکلات مالی و کمبودها تبدیل به یک مدعی جدی در لیگ شده، نیم فصل را در حالی به پایان برد که بالاتر از استقلال و هم امتیاز با تراکتور پرمهره، در جایگاه چهارم جدول ایستاده است. 


آبادان از دیرباز به عنوان مهد فوتبال ایران شناخته می شده و در تاریخ فوتبال ایران، سابقه ای طولانی تر از تهران دارد. حالا به نظر می رسد، فوتبال به خانه اش بازگشته و صنعت نفت آبادان امسال به یکی از تیم های قابل احترام لیگ تبدیل شده است. 


در نقطه مقابل اولین شکست سپاهان در لیگ نوزدهم، شکست سنگینی از آب درآمد. سپاهان که در 15 بازی قبلی فقط 6 گل خورده بود دیروز در آبادان با چهار گل مغلوب شد تا هم اولین شکست فصل را مقابل صنعت نفت آبادان تجربه کند و هم عنوان بهترین خط دفاعی لیگ را به پرسپولیس واگذار کند. امیر قلعه نویی که امیدوار بود با صدرنشینی در لیگ به تعطیلات نیم فصل برود، تا پایان نیمه اول هم به هدفش رسید اما اسکوچیچ در نیمه دوم ورق را برگرداند و با سه گل در این نیمه، پایان خوش آبادانی ها را رقم زد. 


با شکستی که آبادانی ها به سپاهان تحمیل کردند، جدول لیگ فقط یک صفر دیگر دارد و آن هم تعداد بردهای شاهین بوشهر است.

 

فوتبال به خانه برمی گردد

 

فوتبال به خانه برمی گردد

 

فوتبال به خانه برمی گردد

 

فوتبال به خانه برمی گردد

 

فوتبال به خانه برمی گردد

مطالب مشابه