فاولر: هیچ کدام از هواداران لیورپول نمی‌خواهند جرارد به این زودی به لیورپول بازگردد؛ کار او در گلاسکو رنجرز تاثیرگذار بوده است

منبع: طرفداری

78

1398/10/8

19:40


فاولر: هیچ کدام از هواداران لیورپول نمی‌خواهند جرارد به این زودی به لیورپول بازگردد؛ کار او در گلاسکو رنجرز تاثیرگذار بوده است

رابی فاولر معتقد است هنوز برای بازگشت استیون جرارد در قامت سرمربی به آنفیلد زود است.

طرفداری- علاقه استیون جرارد به سرمربیگری در لیورپول، چیزی نیست که از همگان پوشیده باشد. او پس از یورگن کلوپ، یکی از کاندیداهای اصلی هدایت قرمزها است.

به گزارش میرر، رابی فاولر، از بازیکنان سابق لیورپول در این باره صحبت کرده و امیدوار است که جرارد در آینده هدایت قرمزهای بندر لیورپول را برعهده بگیرد.

قلب استیوی همواره در آنفیلد خواهد بود. من نیز امیدوارم یکی از کاپیتان‌های شاخص باشگاه، راه بزرگانی چون شنکلی، پیزلی، فاگان و کلوپ را در پیش گیرد. او کار بزرگی در بازگرداندن غرور از دست رفته رنجرز که با سقوط آن‌ها به دسته سوم اسکاتلند در سال 2012 همراه بود، انجام داده است. همچنان این کلیشه که"سرمربیگری در رنجرز و لیگی که تنها دو تیم مدعی دارد، کار راحتی است" را می‌شنوم. اما این طور نیست و هنگامی که 7 سال پیش رنجرز دست‌های خود را به نشانه تسلیم بالا برد، تنها با یک تیم مدعی که سلتیک بود، دنبال می‌شد. 

 در فصل گذشته نیز سلتیک با فاصله 9 امتیازی نسبت به رقیب دیرینه خود، هشتمین قهرمانی متوالی خود را جشن گرفت. حالا در فصل جدید رنجرز با یک بازی کمتر، در فاصله سه امتیازی رقیب قرار دارد و در بازی این دو تیم که هم اکنون در حال برگزاری است، این فاصله می‌تواند جبران شود.

استیوی به دنبال این است که از نهمین قهرمانی متوالی سلتیک جلوگیری کند. رکوردی که هم اکنون در اختیار رنجرز است. او انگیزه دارد به اولین سرمربی تبدیل شود که رنجرز را پس از 9 سال به یک جام معتبر در اسکاتلند می‌رساند. 18 ماه پیش و آمدن جرارد به گلاسکو رنجرز نشان داد که او چقدر به توانایی‌های خود باور دارد. او می‌توانست با تیم جوانان لیورپول کار کند یا شغلی زیر نظر کلوپ داشته باشد. با این حال فکر می‌کنم او رایان گیگز را دید که مدت زیادی در اولدترافورد ماند و سرانجام تصمیم گرفت برای اثبات خود به جای دیگری برود. کارِ جرارد در رنجرز تاثیرگذار بوده و روزی را می‌بینم که به عنوان سرمربی در لیورپول حضور دارد. 

او در مورد زمان بازگشت جرارد به لیورپول اضافه کرد:

 کلوپ قراردادی تا سال 2024 با لیورپول امضا کرده است. قرارداد استیوی با رنجرز نیز تا همین مدت اعتبار دارد. هواداران لیورپول همین حالا نیز باور دارند که این چیزی بیش‌تر از یک اتفاق تصادفی است اما من چندان مطمئن نیستم. هیچ هوادار لیورپولی نمی‌خواهد که جرارد به این زودی بازگردد. حداقل نه تا زمانی که مرد آلمانی در حال برآورده کردن رویاهای شیرین آن‌هاست.

مطالب مشابه