مصباح نقشی در اختلافات اصولگرایان دارد؟

منبع: برترین ها

23

1398/10/8

19:41


ناصر ایمانی گفت: برخی ادعا دارند نزدیکان آیت‌الله مصباح می‌کوشند تا نظرات و خواسته‌های خود را به شورای وحدت تحمیل کنند. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که پایداری‌چی‌ها هنوز درباره سیاست انتخاباتی‌شان اعلام موضع نکرده‌اند.

اعتمادآنلاین نوشت: ناصر ایمانی گفت: برخی ادعا دارند نزدیکان آیت‌الله مصباح می‌کوشند تا نظرات و خواسته‌های خود را به شورای وحدت تحمیل کنند. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که پایداری‌چی‌ها هنوز درباره سیاست انتخاباتی‌شان اعلام موضع نکرده‌اند.

اصولگرایان در حالی تلاش‌هایشان را برای اتحاد در انتخابات با جدیت دنبال می‌کنند که شواهد نشان می‌دهد اعضای جبهه پایداری همچون سنوات گذشته سعی دارند نظرات خود را در هر شرایطی به کرسی بنشانند. طبیعی است در چنین شرایطی جریان اصولگرا برای ارائه لیست واحد مانعی جدی پیش روی خود می‌بیند.

ناصر ایمانی در این رابطه اظهار کرد: فضا به قدری هم که گروهی سعی دارند تبلیغ کنند فضای اختلافی نیست و اصولگرایان امید زیادی دارند تا بتوانند در انتخابات مجلس یازدهم لیستی واحد در معرض رأی مردم قرار بدهند.

فعال اصولگرا ادامه داد: برخی ادعا دارند نزدیکان آیت‌الله مصباح می‌کوشند تا نظرات و خواسته‌های خود را به شورای وحدت تحمیل کنند. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که پایداری‌ها هنوز درباره سیاست انتخاباتی‌شان اعلام موضع نکرده‌اند و مشخص نیست که اصلاً تصمیم‌شان همراهی با شورای وحدت خواهد بود یا اینکه در پی حضوری مستقل در انتخابات هستند.

ناصر ایمانی در پایان سخنانش گفت: به طور طبیعی اختلاف‌نظرهایی در فعالیت‌های انتخاباتی اصولگرایان پیدا می‌شود، مهم این است که باید تلاش کرد حتی‌المقدور به وحدت رسید تا حضوری توأم با توفیق در انتخابات مجلس یازدهم داشته باشیم.

مطالب مشابه