راموس حق دارد که در المپیک شرکت کند

راموس حق دارد که در المپیک شرکت کند


منبع: ورزش 3

76

1398/10/8

20:00


سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا از تمایل سرخیو راموس برای حضور در بازی های المپیک 2020 حمایت کرد.

راموس حق دارد که در المپیک شرکت کند

به گزارش"ورزش سه"، تیم المپیک اسپانیا یکی از تیم هایی خواهد بود که در المپیک 2020 ژاپن شرکت خواهد کرد. رسانه های اسپانیایی چندی پیش گزارش دادند با توجه به اینکه همه تیم‌ها در المپیک می‌توانند از سه بازیکن بالای 23 سال استفاده کنند، سرخیو راموس کاپیتان رئال و تیم ملی بزرگسالان اسپانیا قصد دارد که در این رقابت ها حضور پیدا کند.

راموس پس از فتح جام جهانی و یورو 2008 و 2012 این بار می خواهد در المپیک 2020 ژاپن مدال طلا را به گردن آویزد. پیش از این جوردی آلبا و خوان ماتا در المپیک 2012 به عنوان بازیکن بالای 23 تیم ملی اسپانیا را همراهی کردند.

 

 

راموس حق دارد که در المپیک شرکت کند

 

 

ویسنته دل بوسکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا و رئال که در کنفرانس ورزشی دوبی شرکت کرده بود، در مورد حضور راموس در توکیو 2020 گفت:« قبلا هم موردی مشابه سرخیو راموس داشتیم و معتقدم در این رابطه باید بین مسئولان تیم ملی بزرگسالان و نیز کمیته المپیک، هماهنگی ایجاد شود. زمانی که من سرمربی اسپانیا بودم نیز همین مشکلات را داشتیم و خیلی تمایلی برای حضور بازیکنانم در المپیک نداشتم چون همیشه مخالفت هایی وجود داشت؛ با این حال معتقدم سرخیو راموس حق دارد که در المپیک حاضر باشد و در این مورد تصمیم گیری کند.»

 

 

راموس حق دارد که در المپیک شرکت کند

 

 

رودریگو و وینیسیوس:« این دو بازیکن مواردی استثنایی در رئال هستند چرا که با وجود جوان بودن، رئال بابت شان مبالغ بالایی پرداخت کرد. هر دو در برخی زمینه ها در حال یادگیری هستند ولی در برخی دیگر مثل یک حرفه ای عمل می کنند. برای آنها آینده ای درخشان متصورم.»

 

اسپانیا در یورو 2020:« اسپانیا قطعا یکی از شانس های قهرمانی خواهد بود ولی همه می دانیم که رسیدن به این هدف، چقدر دشوار است.»

 

 

راموس حق دارد که در المپیک شرکت کند

مطالب مشابه