فرد: منچستریونایتد در این فصل به دنبال کسب جام است؛ باید به تمامی مسابقات خود به یک چشم نگاه کنیم

منبع: طرفداری

24

1398/10/8

20:01


فرد: منچستریونایتد در این فصل به دنبال کسب جام است؛ باید به تمامی مسابقات خود به یک چشم نگاه کنیم

فرد هدف خود را کسبِ جام به همراه منچستریونایتد در فصل جاری گذاشته است.

طرفداری- شاگردان اوله گونار سولسشر از همین حالا برای رقابت بر سر قهرمانی لیگ برتر کنار رفته‌اند. با این حال آن‌ها در مرحله حذفی لیگ اروپا حضور دارند و در نیمه نهایی لیگ کاپ نیز مقابل منچسترسیتی قرار خواهند گرفت.

به گزارش فورفورتو، شیاطین سرخ در دور سوم جام حذفی نیز باید در خانه وولورهمپتون، برابر این تیم قرار گیرند. فرد که یکی از بازیکنان تاثیرگذار منچستریونایتد در هفته‌های گذشته بوده، اعتقاد دارد که منچستریونایتد باید کسب جام را هدف خود در فصل جاری قرار دهد.

اول از همه به دنبال این هستم تا به گذاشتن بهترین خود برای پیروزی در بازی‌ها ادامه دهم. در این فصل می‌خواهیم جام نیز کسب کنیم. فکر می‌کنم شانس خوبی برای این مورد داریم. لیگ کاپ، جام حذفی و لیگ اروپا که برای ما بسیار مهم هستند و هدف ما به دست آوردنشان خواهد بود. بازی‌های فوق‌العاده‌ای انجام داده‌ایم و تیم‌های بزرگی را نیز شکست داده‌ایم. با این حال عملکرمان در برابر بعضی باشگاه‌های کوچک‌تر رضایت بخش نبوده است. سالی با فراز و نشیب را داشتیم و قطعا مهم است که در سال 2020 بهتر شویم. باید به همه مسابقات خود به یک چشم نگاه کنیم و به دنبال پیروزی برویم چون باید به بهتر شدن خود ادامه دهیم.

فرد ادامه داد:

 من خیلی خوشحالم که نقشی ثابت در موفقیت‌های اخیر تیم داشته‌ام. برای من بسیار مهم است که به زمین بروم و در عملکرد تیم مشارکت داشته باشم. دو مورد از بهترین عملکردهایم را برابر تاتنهام و منچسترسیتی داشتم. فکر می‌کنم بازی‌ام رشد و پیشرفت را به خود دیده است. خوشحالم که می‌توانم به تیم کمک کنم. هر چند روز یک بازی داریم و نیاز داریم تا این رویه را ادامه دهیم. برای من مهم است که این عملکرد را از خود ادامه دهم و نشان دهم که چرا منچستریونایتد با من قرارداد امضا کرد.  

مطالب مشابه