ترین‌های هفته یازدهم لیگ برتر؛ هفته‌ای که بالاخره با شکست سپاهان به پایان رسید

ترین‌های هفته یازدهم لیگ برتر؛ هفته‌ای که بالاخره با شکست سپاهان به پایان رسید


منبع: طرفداری

100

1398/10/8

20:07


ترین‌های هفته یازدهم لیگ برتر؛ هفته‌ای که بالاخره با شکست سپاهان به پایان رسید

با پایان یافتن سایر بازی های معوقه از هفته یازدهم، ترین های این هفته تقدیم حضور شما می‌گردد.

طرفداری- هفته یادزهم رقابت های لیگ برتر ایران با پیروزی شهر خودرو، تراکتور و استقلال و شکست پرسپولیس و سپاهان همراه بود.

نتایج هفته لیگ برتر

تیم هفته: صنعت نفت آبادان

صنعت نفت آبادان موفق شد در دیداری که خیلی دیر هم برگزار شد، اولین شکست سپاهان اصفهان را به این تیم تحمیل کند. بازیکنان صنعت روز فوق العاده ای داشتند و موفق شدند ضمن کامبک، به سپاهانی که تنها 6 گل خورده بود، 4 گل بزنند. شاید بازی صنعت برابر سپاهان، یکی از بهترین نمایش های یک تیم در این فصل لیگ برتر باشد.

صنعت نفت آبادان

بازیکن هفته: عیسی آل کثیر

عیسی آل کثیر نمایش درخشانی در خط حمله صنعت نفت آبادان داشت. او روی دو گل از 4 گل تیمش تاثیر مستقیم داشت و یک گل زد و یک پاس گل داد و در چند صحنه دیگر حسابی مدافعان سپاهان را آزار داد. مهدی قائدی و رضا اسدی دیگر گزینه های بهترین بازیکن هفته بودند.

عیسی آل کثیر

 

مربی هفته: مهدی تارتار

تارتار و تیمش موفق شدند در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را شکست دهند. تارتار که حالا دیگر مربی نفت مسجد سلیمان نیست، در هفته یازدهم تیم کالدرون که حالا صدرنشین لیگ برتر است را حسابی قفل کرده بود و اجازه خودنمایی به سرخپوشان را نداد.

مهدی تارتار-کریم باقری

بازی هفته: صنعت نفت آبادان 4-2 سپاهان

جذاب ترین جدال هفته بی شک جدال صنعت نفت و سپاهان بود که 6 گل داشت. در این بازی ابتدا عیسی آل کثر در دقیقه 7 برای صنعت گل زد و در دقیقه 28 سجاد شهباززاده بازی را به تساوی کشاند و در دقیقه 41 محمدرضا حسینی سپاهان را 2 بر 1 پیش انداخت. اما طوفان صنعت در نیمه دوم شروع شد و در دقیقه 52 محمد قریشی ابتدا بازی را به تساوی کشاند و در دقایق 70 و 82 محمد اهل شاخه و طالب ریکانی برای صنعت گلزنی کردند و حساب کار 4 بر 2 شد.

صنعت نفت-سپاهان

ناکام هفته: سپاهان

سپاهان نباخت و نباخت تا اینکه در آخرین بازی اش قبل از تعطیلات باخت و صدر جدول را به پرسپولیس داد. سپاهان که از حریف خود پیش بود، موفق نشد پیروزی خود را حفظ کند و در نهایت 4 بر 2 به صنعت نفت آبادان باخت و دوم شد.

سپاهان

تیم منتخب هفته

  • ترکیب تیم منتخب هفته 3-5-2 است.
  • سوشا مکانی گلر نفت مسجد سلیمان در درون دروازه.
  • محمد طیبی از نفت مسجد سلیمان، محمد اهل شاخه از صنعت نفت و رضا اسدی از تراکتور در خط دفاع.
  • میلاد جهانی از صنعت نفت، مهرداد عبدی از گل گهر، علیرضا منظمی از ذوب آهن، مسعود شجاعی از تراکتور و پوریا آریاکیا از پارس جنوبی در خط هافبک.
  • و مهدی قائدی از استقلال و عیسی آل کثیر از صنعت نفت در خط حمله.

جدول لیگ برتر

جدول لیگ برتر

 

مطالب مشابه