عنوان Vestaria Saga در فروشگاه استیم منتشر شد

منبع: گیم فا

33

1398/10/8

20:14


عنوان Vestaria Saga در فروشگاه استیم منتشر شد

عنوان استراتژی تاکتیکی نقش آفرینی ژاپنی Vestaria Saga I: War of the Scions هم اکنون بر روی استیم (Steam) در دسترس قرار دارد که این یعنی اولین بازی جدید از سازنده‌ی Fire Emblem، شوزو کاگا (Shouzo Kaga)، پس از یک دهه‌ی تمام.

بازی ظاهری ساده دارد، اما توسط طرفداران به خاطر نقشه‌های پیچیده و گسترده‌اش، و همچنین رویدادهای به هم پیوسته‌ای که با توجه به تصمیمات تاکتیکی بازی‌بازان و جای‌گیری شخصیت‌ها شکل می‌گیرند، ستایش می‌شود. به نظر هواداران، نبود نقشه‌های گسترده، یکی از نقص‌هایی است که عناوین Fire Emblem پس از جدایی کاگا از اینتلیجنت سیستمز (Intelligent Systems) در سال ۱۹۹۹، دچار آن شده‌اند. کاگا تا سال ۲۰۰۵ به توسعه‌ی بازی‌ها ادامه داد و سپس تصمیم گرفت که مرخصی بلندی از صنعت بازی‌های ویدئویی بگیرد.

Vestaria Saga ابتدا در سال ۲۰۱۷ برای ژاپن منتشر شده بود، اما این نسخه‌ی استیمی، اولین نسخه‌ی انگلیسی زبان این عنوان است. نسخه‌ی تمام انگلیسی بازی در حال حاضر به صورت آزمایشی روی استیم در دسترس قرار دارد و هواداران معتقدند که هرجند غلط‌های تایپی و ترجمه‌ای در آن یافت می‌شود، اما برای شروع می‌تواند به بازیکنان مبتدی کمک کند.

این که رایانه‌های شخصی می‌توانند میزبان چنین عناوینی باشند واقعا هیجان‌انگیز است. Vestaria Saga شاید زیباترین و وسوسه‌برانگیزترین بازی روی استیم نباشد،اما شوزو کاگا هم اکنون بیش از ۷۰ سال سن دارد و هنوز دارد علاقه‌اش را پیگیری می‌کند. شما می‌توانید هم‌ اکنون این عنوان را از فروشگاه استیم تهیه نمایید.

مطالب مشابه