سسنیون: چیزهای بیش‌تری برای اضافه کردن به تاتنهام دارم؛ در مقابل نوریچ سیتی ناامید کننده بودیم

منبع: طرفداری

76

1398/10/8

20:33


سسنیون: چیزهای بیش‌تری برای اضافه کردن به تاتنهام دارم؛ در مقابل نوریچ سیتی ناامید کننده بودیم

رایان سسنیون بزرگ‌ترین منتقد خودش است.

طرفداری- به جای خشنودی از انجام دادن دو بازی در سه روز، رایان سسنیون پس از تساوی تاتنهام مقابل نوریچ، از خودش انتظارات بیش‌تری دارد. در بازی مقابل نوریچ، سسنیون با سیستم 3-4-3 تاتنهام کار را از پست وینگر آغاز کرد و پس از بازگشت به سیستم 1-3-2-4، او در نقش مدافع چپِ ظاهر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه تاتنهام، او توپ‌های زیادی را برای هم‌تیمی‌های خود ارسال کرد اما فشار بازیکنان اسپرز برای پیروزی مقابل حریف، کافی نبود. سسنیون درباره ارزیابی عملکرد خود گفت:

خوب بودم. با بازی‌های بیش‌تر و پله پله قدم برداشتن، چیزهای بیش‌تری برای اضافه کردن به این تیم دارم. می‌خواهم رو به جلو حرکت کنم و توپ‌های بیش‌تری را در باکس ارسال کنم. در دو بازی گذشته ارسال‌های چندان خوبی نداشته‌ام و در بازی‌های آینده روی این مسئله کار خواهم کرد. فکر می‌کنم ناامیدکننده بودیم. به اینجا آمدیم تا سه امتیاز کسب کنیم و خود را در لیگ بالاتر ببریم. می‌توانید مشاهده کنید که این شانس از دست رفت. اخیرا گل‌های اول بازی را زیاد دریافت می‌کنیم و باید همواره خود را به بازی برگردانیم. باید در نیمه‌های نخست بهتر باشیم. هنگامی که بازی به تساوی 1-1 کشیده شد، شانس زدن گل دیگر و پیروزی را داشتیم که متاسفانه با گل به خودی، دوباره عقب افتادیم. هری گل تساوی را به ثمر رساند و برای پیروزی تلاش کردیم اما در نهایت به آن نرسیدیم.

مطالب مشابه