عکس دیده نشده ای از مهران احمدی و دختر شیک پوش او

منبع: کولاک

107

1398/10/8

20:45


در این پست، عکس جدیدی از از مهران احمدی و دختر شیک پوش او را در اکران خصوصی فیلم ” لیلاج ” به کارگردانی داریوش یاری، به نویسندگی سارا خسروآبادی و به تهیه‌ کنندگی علیرضا ابوالقاسمی‌ نژاد و محصول سال ۱۳۹۵ شمسی را خواهیم دید! با ما همراه باشید. فیلم سینمایی ” لیلاج ” در سال ۱۳۹۵ شمسی با نام ” فصل شکار ” شروع به ساخت شده است و در سال ۱۳۹۸ شمسی به ” لیلاج ” تغییر نام پیدا کرده‌ است.

مهران احمدی و دختر شیک پوش او

فیلم لیلاج در تاریخ ۶ آذر ماه سال ۱۳۹۸ شمسی در سینماهای ایران اکران شده‌ است. در خلاصه داستان فیلم لیلاج آمده است:

” رعنا نوازنده ساز قانون در شرف برگزاری کنسرتی در اروپاست که باخبر می‌ شود دخترش برای نجات پدرش به زادگاه رعنا رفته، جایی که رعنا چند سال پیش از آنجا فرار کرده ‌است. رعنا برای نجات دخترش مجبور می‌ شود. “

لازم به بیان است مهران احمدی ، بازیگر و کارگردان سینما ، تئاتر و تلویزیون و متولد اسفند ماه سال ۱۳۵۲ شمسی در شهر تهران می باشد. از نقش های به یاد ماندنی وی نقش ” بهبود ” در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده است. پایتخت مجموعه سریالی است که فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ شمسی از شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در ایام نوروز سال ۱۳۹۲ شمسی نیز پایتخت ۲ پخش شد. پایتخت ۳ نیز در سال ۱۳۹۳ شمسی و پایتخت ۴ در رمضان ۱۳۹۴ شمسی پخش شد. همچنین پایتخت ۵ نیز در نوروز سال ۱۳۹۷ شمسی پخش شده است.

پایتخت ۶ نیز در حال ساخت می باشد و در نوروز سال ۱۳۹۹ شمسی پخش خواهد شد.

 

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مطالب مشابه