احتمال اضافه شدن یکی از نقشه‌های قدیمی سری Call of Duty به بازی Call of Duty: Modern Warfare

منبع: گیم فا

37

1398/10/8

20:45


احتمال اضافه شدن یکی از نقشه‌های قدیمی سری Call of Duty به بازی Call of Duty: Modern Warfare

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که در آینده یکی از نقشه‌های معروف بازی Call of Duty 4: Modern Warfare به عنوان Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهد شد. این نقشه‌ی معروف، Overgrown نام دارد.

یکی از بازی‌بازان عنوان Call of Duty: Modern Warfare در حین تجربه‌ی بخش Spec Ops، خانه‌ای را پیدا کرده که به نقشه‌ی کلاسیک Overgrown از بازی Call of Duty 4: Modern Warfare ارتباط دارد. تا به حال نحوه‌ی اضافه شدن ویا درستی این موضوع در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اما این کشف جدید، موجب قوت گرفتن شایعات و امیدواری بازی‌بازان شده است.

کاربری به نام iMarty5291 از وب‌سایت Reddit، اخیرا ویدیویی از تجربه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرده تا کشف و اطلاعات جدید خود را با جامعه‌ی طرفداران این عنوان به اشتراک بگذارد. این کاربر در حین تجربه‌ی بازی در مأموریت Harbinger از بخش Spec Ops، با خانه‌ای را می‌بیند که به «Grandma’s House» از نقشه‌ی Overgrown شباهت زیادی دارد.

در بخش نظرات، این کاربر محتوای داخل این خانه را مشابه مدلی می‌داند که در نسخه‌ی ریمستر عنوان Call of Duty 4: Modern Warfare وجود داشت. وی در این مورد گفت:

این خانه در مأموریت Harbinger از بخش Spec Ops قرار دارد. اینجا تنها خانه‌ای بوده که در نزدیکی مرکز تجمع بازی‌بازان و در پایان مأموریت قرار داده شده است. به نظر می‌رسد که ظاهر این خانه دقیقا مشابه Grandma’s House از نسخه‌ی ریمستر بازی Call of Duty 4 است.

مطمئنا کشف شدن این خانه در بخش Spec Ops، به معنای قطعی بودن انتشار نقشه‌ی کلاسیک Overgrown به بازی Call of Duty: Modern Warfare نخواهد بود. ممکن است که این خانه به‌ عنوان نشانه‌ای از محتوای جدید بازی در این قسمت قرار داده شده باشد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی و از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

مطالب مشابه