آقا تهرانی: سعی می‌کنم دروغ نگویم مگر اینکه از دستم دربرود

منبع: عصر ایران

37

1398/10/8

20:50


آقا تهرانی: سعی می‌کنم دروغ نگویم مگر اینکه از دستم دربرود

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید به مردم بصیرت‌دهی کنیم و آنان را گول نزنیم ما مردم بدی نداریم؛ آنان هر عیبی داشته باشند امام حسین (ع) را دوست دارند و دیدیم چگونه برای ایشان به خیابان آمدند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی طی سخنانی در مراسم نهم دی که در مسجد امام جعفر صادق(ع) برگزار شد، با بیان این‌که «فرار از فتنه محال است»، گفت: فرار از امتحان الهی هم محال است البته برخی مثل آیت‌الله مصباح هردو را یکی می‌دانند. این‌که بیایند در کشور شعار تساهل و تسامح را راه بیندازند این درست نیست. یادش بخیر آقای مهاجرانی بسیار تلاش کرد که این واژه ها را در کشور جا بیندازد اما از کشور رفت و این واژه ها در کشور جا نیفتاد. غربی‌ها خیلی پول می‌دهند، همه را می‌خرند و از هیچکس هم دریغ ندارند تا چیزی که می‌خواهند اتفاق بیفتد.

وی با بیان این‌که «برخی ممکن است بنده را قبول نداشته باشند اما سعی می‌کنم دروغ نگویم مگر اینکه از دستم دربرود»، اظهار کرد: من کاری به کسی ندارم ولی حضرت آقا را خیلی آقا می‌دانم. اطاعت از این بزرگوار اطاعت از مقام ولایت است. نمی‌گویم که ایشان معصوم است اما اگر امام زمان بگوید ایشان نایب من است شما می‌گویید چرا؟ شما چکاره‌ای‌ که برای ایشان تعیین تکلیف کنی؟

این فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: ۸۸ فقیه نشسته‌اند و آقا را به رهبری انتخاب کرده‌اند می‌توانیم بگوییم از آیت‌الله مکارم شیرازی، آیت‌الله مشکینی و آیت‌الله مهدوی کنی کسی اسلام‌شناس‌تر داریم؟

وی با بیان این‌که «فرقی نمی‌کند گروه باشد یا تشکل ما همه باید تقوای جمعی داشته باشیم»، از طرح وعده‌های «تند» از سوی مسوولان انتقاد کرد.

وی با اشاره به نقش نظارتی مجلس مدعی شد: وقتی مجلس و دولت باهم می‌بندند همین می‌شود. چند سال با برجام ما را سرکار گذاشتند؟ آخرش چه شد؟

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان تاکید کرد: ما باید به مردم بصیرت‌دهی کنیم. مردم را گول نزنیم. مردم بدی نداریم. مردم هر عیبی داشته باشند امام حسین را دوست دارند. دیدید که چگونه به خیابان آمدند.

پیش از این اعلام شده بود که آیت الله مصباح یزدی سخنران مراسم امروز در مسجد امام جعفر صادق است که به گفته آقا تهرانی به دلیل کسالت نتوانست در این مراسم حاضر شود.

مطالب مشابه