ستاد نیروهای مسلح: برگزاری رزمایش‌های مشترک ادامه خواهد یافت

منبع: عصر ایران

41

1398/10/8

21:45


ستاد نیروهای مسلح: برگزاری رزمایش‌های مشترک ادامه خواهد یافت

رئیس اداره عملیات دریایی ستادکل نیروهای مسلح گفت: برگزاری رزمایش‌های مشترک قطعا در سال‌های آینده ادامه خواهد داشت و حتی با کشورهای دیگر منطقه نیز رزمایش‌هایی را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش فارس، سردار محمد ابراهیم دهقانی رئیس اداره عملیات دریایی ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین در خصوص پیام این رزمایش اظهار داشت: دوستان ما اطمینان خاطر پیدا می‌کنند که امنیت دریایی منطقه توسط جمهوری اسلامی ایران و متحدینش قابل تامین است و نیازی به نیروهای بیگانه به ویژه آمریکایی ها در منطقه نیست.

وی افزود: حضور آمریکایی ها در منطقه خود ایجاد ناامنی می کند کما اینکه خود آمریکایی‌ها نیز از منطقه خلیج فارس و دریای عمان خارج شده‌اند و به شمال اقیانوس هند رفته‌اند.

سردار دهقانی تاکید کرد: این نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها حتی توان تامین امنیت برای خودشان را هم ندارند.

رئیس اداره عملیات دریایی ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه پیام این رزمایش برای دشمنان این است که اگر مرتکب اشتباهی شوند با جواب دندان‌شکن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و ملت سرافرازمان مواجه خواهند شد، گفت: برگزاری رزمایش‌های مرکب قطعا در سال‌های آینده ادامه خواهد داشت و حتی با کشورهای دیگر منطقه نیز رزمایش‌هایی را برگزار خواهیم کرد.

مطالب مشابه