نظرسنجی موندو: هواداران بارسلونا دوست دارند یورگن کلوپ جانشین والورده شود

منبع: طرفداری

35

1398/10/8

21:53


نظرسنجی موندو: هواداران بارسلونا دوست دارند یورگن کلوپ جانشین والورده شود

به نظر نمی‌رسد والورده آینده‌ای در نیوکمپ داشته باشد.

طرفداری - یورگن کلوپ، سرمربی موفق لیورپول گزینه نخست هواداران بارسلونا برای هدایت این تیم است.

به گزارش موندو دپورتیوو، در نظرسنجی هر ساله موندو از هواداران بارسلونا، معمولا نتایج جالب و قابل توجهی به دست می‌آید. نظرسنجی سال 2019 نیز نکاتی دارد که به وضوح نظر آنها را در رابطه با آینده باشگاه مشخص می‌کند. مطابق انتظار، داغ ترین بحث، آینده والورده است. ظاهرا او مقبولیتش را در میان هواداران تا حدود زیادی از دست داده است. هشتاد درصد از جامعه آماری موندو به جدایی والورده در پایان فصل رای دادند و تنها 2 نفر از هر 10 نفر اعتقاد دارند یا مایلند ارنستو فصل بعد هم در نیوکمپ بماند.

برای عصر پسا والورده، گزینه‌های زیادی روی میز بارسا خواهد بود. اولویت هواداران اما یورگن کلوپ است. طبق نتایج، 33.6 درصد خواهان دیدن سرمربی موفق لیورپول روی نیمکت بارسا برای فصل بعد هستند. پس از کلوپ، رونالد کومان با فاصله‌ای اندک در رده دوم قرار می‌گیرد و روبرتو مارتینز اولویت سوم است. 

از دیگر نتایج جالب این نظرسنجی می‌توان به وضعیت عثمان دمبله اشاره کرد. وینگر فرانسوی و گران قیمت بارسا که مانند بسیاری از اوقات هم اکنون مصدوم و در حال ریکاوری است، اولین بازیکنی است که هواداران دیگر دوست ندارند فصل بعد او را در تیم ببینند. در واقع وقتی 22 درصد از هواداران وقتی با سوالی در رابطه با اینکه دوست ندارید کدام بازیکن را در تیم ببینید مواجه شدند، انتخابشان دمبله بود. گزینه "هیچ کدام" در رده دوم قرار گرفت و آرتورو ویدال سوم شد.

گفتنی است خبرنگاران موندو برای این نظرسنجی، قبل و بعد از بازی بارسلونا-آلاوز از 300 نفر از اعضای باشگاه که در نیوکمپ حضور داشتند، سوالات را پرسیده‌اند.

مطالب مشابه