لباس‌های خاص و رنگی دختران پادشاه هلند/ عکسها

لباس‌های خاص و رنگی دختران پادشاه هلند/ عکسها


منبع: ایران آرت

70

1398/10/8

22:00


ملکه ماکسیما و سه دخترش با لباس رنگارنگ فلامنکو از برند فابیولا اسپانیا که مرکز آن در سویل است توجه‌ها را به خود جلب کردند.

ایران آرت: کاخ سلطنتی هلند، تصویر جدیدی از خانواده پادشاهی این کشور به مناسبت جشن‌های کریسمس منتشر کرد. در این عکس پادشاه هلند ویلِم الکساندر و همسرش ملکه ماکسیما و سه دخترشان پرنسس کاتارینا_أمالیا ولیعهد هلند و شاهدخت اورانیه، پرنسس الکسیا و پرنسس آریانه در آن دیده‌می‌شوند.

گفتنی‌است کاتارینا وارث بلافصل تاج‌و‌تخت پادشاهی هلند است که از کشور‌های هلند، کوراسائو، آروبا و سینت مارتن تشکیل می‌شود. او در این عکس لباس زرد پوشیده است. او با جلوس پدرش به تخت پادشاهی در ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ وارث تاج و تخت شد.

به گزارش تابناک باتو، ملکه ماکسیما و سه دخترش با لباس رنگارنگ فلامنکو از برند فابیولا (۱۹۸۷) اسپانیا که مرکز آن در سویل است عکس انداخته‌اند. این عکس زیبا در نمایشگاه آوریل (April Fair) در شهر سویل جنوب اسپانیا و در ماه مه ۲۰۱۹ گرفته شده بود و به مناسبت کریسمس منتشر شد.

catharina-amalia-kings-birthday-celebration-dutch-02catharina-amalia-kings-birthday-celebration-dutch-09catharina-amalia-kings-birthday-celebration-dutch-07286258_252

 

مطالب مشابه