شرور مسلح در جیرفت دستگیر شد / او خواب را از شهر گرفته بود!

منبع: رکنا

29

1398/10/8

22:03


شرور مسلح در جیرفت دستگیر شد / او خواب را از شهر گرفته بود!

به گزارش رکنا، سرهنگ رضا محمدرضایی فرمانده انتظامی جیرفت شامگاه یکشنبه در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان با گسترش چتر اطلاعاتی و اقدامات پلیسی دریافتند که یکی از اشرار سابقه‌دار پس از تیراندازی ، سرقت مسلحانه و تحرکات مجرمانه در شهرستان های همجوار، به تازگی از شهرستان محل سکونت خود به سمت جیرفت متواری و در یکی از محله‌های شهر مخفی شده است.

وی افزود: ماموران با تلاش شبانه‌روزی ضمن شناسایی مخفیگاه این شرور و هماهنگی قضایی، با هوشیاری و دقت عمل در یک اقدام غافلگیرانه، وی را به اتهام تیراندازی، سرقت مسلحانه و اخلال در نظم عمومی به همراه ۲ نفر از همدستانش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی جیرفت با اشاره به کشف یک قبضه سلاح جنگی به همراه ۲ تیغه خشاب و ۱۹ فشنگ جنگی و همچنین ۲۹ کیلو گرم تریاک از مخفیگاه این متهم، گفت: در پرونده این شرور جرائمی همچون، ۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو، تیر اندازی و قدرت‌نمایی ، اخلال در نظم عمومی، آدم ربایی و تجاوز به عنف وجود دارد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس خود در سطح استان اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و مخلان امنیت عمومی ، نظم و آرامش مردم را بر هم بزنند.

لازم به ذکر است که شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

مطالب مشابه