با گران‌ترین آیفون حال حاضر بازار آشنا شوید: 110 هزار دلار

126

1398/10/8

22:32


در دوره‌ای هستیم که تلفن‌های پرچمدار قیمتی بالای 900 دلار دارند و حتی نسخه‌های مخصوص آن‌ها نیز مثل هوآوی میت 30 RS  قیمتی 2500 دلاری دارند اما حالا نسخه ویژه‌ای از آیفون 11 پرو با قیمتی 100 هزار دلاری در دسترس خرید است!

با گران‌ترین آیفون حال حاضر بازار آشنا شوید: 110 هزار دلار

نسخه 100 هزاردلاری آیفون 11 پرو مکس هیچ تفاوت خاصی با نسخه‌های هزار و هزار 200 دلاری این دستگاه نداشته و صرفا جهت خاص بودن طراحی توسط یک شرکت روسی طراحی شده است. بنده پشتی این نسخه از آیفون 11 پرو با یک ساعت چرخان زیباسازی شده است که هر چند وقت یکبار نیاز است تا با پیچ مخصوص ساعت که داخل جعبه دستگاه قرار دارد، آن را کوک نمایید.

جعبه دستگاه نیز به طور کلی تغییر کرده است و خبری از جعبه استاندارد اپل نیست. بلکه کمپانی روسی تمامی محتویات جعبه، حتی آداپتور شارژ دستگاه را از آداپتور اصلی اپل به یک آداپتور با پورت یو اس بی Type C تبدیل کرده است. همچنین آخرین نسخه از AirPod‌های اپل با نام AirPod Pro در جعبه دستگاه مشاهده می‌شود. گرچه این AirPod Pro ساده اپل نیست و رنگ آن از سفید به مشکی و جعبه آن از سفید به مشکی طلایی تغییر پیدا کرده است تا حس لوکس بودن هرچه تمام‌تر به دارنده دستگاه القا شود.

نظر شما درمورد این نسخه از آیفون 11 پرو و قیمت آن چیست؟

مطالب مشابه